В Ленинском районе - футбольные соревнования за площадку

1 октября 2012, 22:59
 

Тиждень у ритмі футболу. У Ленінському районі відкрився незвичний турнір. Дорослі об"єдналися у команди і гратимуть у міні-футбол. А головний приз - майданчик для малечі.

На майданчику сто п"ятдесят другої школи відкривають спортивне свято. Незважаючи на обмеження за віком - учасникам має бути не менше вісімнадцяти, людей зібралося чимало. Двадцять чотири команди. Серед гравців - і татусІ, і навіть дідусІ. Відстоюватимуть честь свого мікрорайону, вулиці, подвір"я.

Михайло Ключко учасник команди мікрорайону Залютино

-С ребятами собрались, такое предложение поступило, чтоб играть и мы сразу согласились.

Гра незвична. Головний приз - майданчик. Дитячий чи спортивний. Його встановлять у тому мікрорайоні, чия команда переможе.

 В'ячеслав Красніков учасник турніру

-Хотелось бы площадку и для взрослых, чтоб на турниках повисеть можно было и  для детей - качели каручели разные.

Така ініціатива належить мешканям. Її підтримав народний депутат України Олександр Фельдман.

Олександр Фельдман народний депутат України

-Мы должны забрать детей с улицы в плохом смысле и вывести их на улицы в хорошем смысле - на стадионы, на спортивные площадки, пускай играют в баскетбол, в воллейбол, во что угодно - чтоб занимались спортом и не занимались глупостями.

Такі турніри мають стати традиційними, впевнений народний депутат. І не лише з футболу, а й з інших видів спорту. Адже спорт - це передусім здоров"я і непогана мотивація долати і перемагати життєві барьєри.

Андрій Катаєв учасник турніру

-Чтобы дети учились кататься на коньках, чтоб дети играли в воллейбол, баскетбол и вырастали смелыми, сильными и хорошими.

Анастасія Полякова, Євген Карпенко, Харьковские ИзвестияПодписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу