Волонтеры призывают харьковчан брать животных из приюта

4 октября 2019, 13:44
 

"Мрієш про друга? Візьми тварину з притулку". Саме з таким гаслом волонтери КП "Центр поводження з тваринами" зібралися на майдані Свободи на акцію "Година доброти". Мета кінологів - закликати харків'ян прихищати безпритульних тварин та дати їм домівку.

Це - Міля, собака невідомої породи - суміш тер'єра з дворовим псом. Мілі один рік, і три місяці вона перебуває у КП "Центр поводження з тваринами".  Собака вже знає команди, має щеплення, полюбляє лежати на дивані та шукає люблячу родину, розповідає волонтер Ірина Семенчина.
 
Ірина Семенчина волонтер КП "Центр поводження з тваринами"
 
У нее интересная история. В приют она попала у нас щенком. На чистую зону она попала в 7 месяцев, абсолютно была девочка дикая, скорее всего на промзоне где-то обитала.  Вот мы волонтеры социализируем таких собак. Каким образом? Буквально выносим на руках из вольера и по шажочку, по метру, по два, первый шаг, второй шаг, третий шаг. 
 
І таких собак, як Міля, у КП "Центр поводження з тваринами" близько ста п"ятдесяти. До Всесвітнього дня захисту тварин волонтери притулку організували акцію "Година доброти". ЇЇ мета довести людям, що безпорідний дворовий пес може стати для людини справжнім другом.
 
Юлія Цибулько директор КП "Центр поводження з тваринами"
 
Знаете как, может быть тело дворняги, а сердце чистейшей породы. Те люди, которые брали животных в нашем центре, в приюте, и вообще я очень много читаю всего в мировой практике, если животное какое-то время находилось в приюте, а потом попадает уже в дом, оно было до этого бездомным - они очень верные, очень преданные и безгранично благодарны своим семьям за шанс стать домашними. Это действительно крайне преданные животные.
 
Та не лише відданістю відрізняються тварини-безхатченки, а й хорошим імунітетом. Але, щоб існувати з такою твариною у мирі та згоді, необхідно набратися терпіння, розповідає кінолог Петро Полященко. Та додає: тварини, які були домашніми, а потім опинилися на вулиці чи у притулку, важче звикають до нових господарів. Тому необхідно звертатися до спеціалістів, аби соціалізувати чотирилапого. Але, не зважаючи ні на що, ці істоти потребують любові та уваги.
 
Петро Полященко кінолог КП "Центр поводження з тваринами"
 
Когда у нас день открытых дверей, приезжает людей масса. Уже в субботу начинается волнение в преддверии дня открытых дверей. То есть они высчитывают, когда к ним придут люди, они знают эту цену. Те люди, которые забирали у нас уже животных, которые потом дают обратную связь, они присылают фотографии и собаки там спят, как коты на руках и это так мимимишно. 
 
Найближчий день відкритих дверей відбудеться у КП "Центр поводження з тваринами" вже 6 жовтня. Харків"яни зможуть приїхати за адресою проспект Гагаріна, 358 та знайти собі справжнього друга.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу