Выходные в октябре - трёхдневный уикенд и школьные каникулы

1 октября 2019, 11:37
 

22 дні робочих і 9 вихідних - саме таким буде трудовий розклад українців у жовтні. Натомість приводів і посвяткувати і відпочити вистачатиме, доречі як для дорослих так і для малих.

З дев'яти вихідних днів у жовтні - один є додатковим і офіційним - це 14-го жовтня, коли відзначатиметься День захисника України, що з 2014 року встановлений як державне свято. І через те, що цьогоріч День захистника припадає на понеділок, українці матимуть довгий вікенд, три вихідних поспіль. Крім того 14 жовтня ще два значущих свята День українського козацтва, а за церковним календарем Покрови Пресвятої Богородиці 
 
Відзначення свята Покрови має дуже глибоку історію в Україні. Покрова Пресвятої Богородиці була одним з найголовніших свят запорізьких козаків, котрі будували багато однойменних храмів. Завдяки шановливому ставленню українського козацтва за цим святом закріпилася ще й друга назва – Козацька Покрова.
 
А от у школярів вихідних і того більше, адже у жовтні їх очікує тиждень канікул. І хоча графік кожен навчальний заклад може встановлювати самостійно, відповідно до Закону України про освіту, профільне міністерство надало свої рекомендації - провести осінні канікули з 28-го жовтня по 3-є листопада. Що ж до свят, то їх цього місяця також вдосталь професійних, національних та міжнародних. Так у жовтні зокрема відзначатимуть День вчителя та робітників освіти,  Всесвітній День архітектора і Міжнародний день лікаря, анестезіолога, День юриста України, День ріелтора, а ще кухаря, рекламиста, маркетолога, художника та автомобіліста.   
 
Також у жовтні традиційним є переведення годинників. В останню неділю місяця, а саме 27 числа, вночі, стрілки переводять нa годину назад, бо Україна переходить на зимовий час. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу