Морозный холод и "чужие". В "Questland" готовят к открытию новую квесткомнату

25 сентября 2019, 12:04
 

У такий сезон осені, все більше охочих відпочити у теплому та затишному місці. Їх вибір - кінотеатри, розважальні центри та квест-кімнати. Для особливо допитливих у Квестленді, що у парку Горького, анонсують відкриття нового сценарію.

У "Квестленді", що у парку Горького, функціонує 6 кімнат із абсолютно різними сценаріями та оформленням. Але є і той, що викликає неабиякий інтерес у відвідувачів, адже зроблений у вигляді космічного корабля, який на додачу ще й врізався у скелю. Більша частина вестибюлю виглядає наче Середньовічне місто, і саме ця локація явно виділяється із загального інтер'єру. Як виявилось, це місце стане входом у майбутній квест, що вже готують до відкриття.    
 
Андрій Кравченко прес-секретар КП "Центральний парк культури та відпочинку імені М. Горького" 
 
Квест-комната, посвященная знаменитому сериалу "Чужие". Наших гостей ждет путешествие в далекое будущее на этом космическом корабле, на котором в результате неудачного эксперимента один из "чужих" вырвался на волю и вот что там будет происходить - это как раз узнают посетители нашего квеста,  в котором предстоит разобраться в ситуации и выбраться из горящего корабля полного "чужих".
 
Відкрити новий сценарій планують за півтора місяці. Це буде вже сьомий квест, всього ж їх планується 9, що надалі відкриватимуться із певним інтервалом. Самі кімнати розраховані і на дітей, і на дорослих  та відповідно мають різний рівень складності. Кожен із них суттєво відрізняється від іншого, при цьому їх об'єднує повна реалістичність та незабутні враження від проходження. І записатись на сеанс можна навіть не виходячи із дому. 
 
Андрій Кравченко прес-секретар КП "Центральний парк культури та відпочинку імені М. Горького" 
 
Для того, чтобы попасть в квест-комнату не нужно никаких дополнительных испытаний проходить, достаточно просто зайти на наш сайт "Квестленда" и "Онлайн-бронирование". Любой квест доступен, вы сразу же видите на какой сеанс. Сколько человек, вы видите фотографии, видите краткое описание. То есть можно не ехать куда-то через полгорода для того, чтобы посмотреть лучшие квесты в Харькове, а просто онлайн записаться на них и уже потом с друзьями приехать.
 
Квестленд, що знаходиться на другому поверсі Казкового будиночку парку Горького працює у будні з опівдня до 10-ї години вечора, а на вихідних приймає гостей з 11-ї ранку.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу