Геннадий Кернес встретился с Ольгой Сумской

19 сентября 2019, 13:32
 

Харківський міський голова Геннадій Кернес зустрівся із народною артисткою Ольгою Сумською, яка приїхала із робочим візитом. Під час бесіди "зірка" поділилася власними враженнями від Першої столиці.

Харківський міський голова Геннадій Кернес зустрівся із народною артисткою України Ольгою Сумською, яка приїхала, аби взяти участь в одному із іміджевих проектів Першої столиці. Тож поки підготовка до цього заходу триває - вона у місті часта гостя. Ольга Сумська каже, незважаючи на щільний графік, все ж знаходить час для прогулянок. А сходити, розповідає артистка, у Харкові є куди. Зі всіма своїми враженнями від міста та його розвитку вона поділилася із мером Геннадій Кернесом. Ольга Сумська розповіла, що тепер в неї з"явилося нове улюблене місце відпочинку - Саржин Яр.      
 
Ольга Сумська народна артистка України 
 
Він мене просто вразив, адже я не була там 3 роки. Я подивилася, скільки там всього нового, як він розширився. Там і велосипедні доріжки, там і фонтани, там і зони для відпочинку харків'ян. Я все це вже показала в соцмережах: фейсбук и инстаграм. І люди питають: "Це Харків?". Я кажу, так. Це просто неймовірно, добре, комфортно.
 
Ольга Сумська розповідає, оновлений Саржин Яр став для неї справжній джерелом для натхнення, не менш її зачарував і реконструйований сад Шевченка. Та й загалом всі зміни, що відбулися та тривають у місті, її вражають. 
 
Ольга Сумська народна артистка України
 
Я мушу засвідчити, що Геннадій Адольфович турбується про харків'ян. Харків розквітає з кожним роком, і коли я кожного року приїжджаю я бачу якісь зміни на краще, я бачу як удосконалюються і парки, і будуються нові будинки, і нові сквери. Я бачу як люди не байдужі до цього, як вони опікуються цим, переймаються і харків'ян чують. Керівництво чує харків'ян і це дуже важливо. І от всі ці зміни, які ми сьогодні бачимо вони, дійсно, такі великі, вони вагомі для хаків'ян та гостей міста.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу