Вклад в будущее для подрастающего поколения на Гагарина, 54

13 сентября 2019, 12:05
 

На проспекті Гагаріна, 54 після реконструкції відкрили стадіон. Тепер мешканці району будуть мати можливість приєднатися до спортивного життя: грати у футбол, баскетбол, кататися на роликах та скейтбордах. Наші кореспонденти теж були на відкритті.

Що може захопити молоде покоління та відволікти  від шкідливих звичок? Одним з найкращих рішень є залучення до спорту. Для цього у місті  розвивають потрібну інфраструктуру. Зокрема, на проспекті Гагаріна, 54 звели спортивне поле. 
 
Ганна Головчанська голова адміністрації Основ'янського району 
 
Как вы видите, сейчас у нас настоящий спортивный праздник. Собрались жители восьмого микрорайона, которые не однократно просили харьковского городского голову обустроить здесь спортивное поле. Думаю, что у нас всё получилось. Сейчас у нас играет команда профессионалов в баскетбол и команда любителей с микрорайона, которые просто занимаются спортом. Очень популярный объект. Вечером тут катаются на роликах, на скейтбордах, играют в футбол, в баскетбол.
 
Багато хто пам’ятає це місце до реконструкції, як великий шмат зруйнованого асфальту з іржавими, старими баскетбольними кільцями, але тепер мешканці району можуть в повній мірі пірнути у спортивне життя. 
 
Олександр спортсмен
 
Площадка, в принципе, очень хорошая, на ней можно играть. Раньше здесь был заброшенный футбольный стадион, а теперь- хорошая баскетбольная площадка. Спасибо, что построили!
 
Іван спортсмен
 
Тут была очень страшная, плохо асфальтированная площадка, которая была в очень плохом состоянии. Теперь тут могут люди играть, как-то развиваться.
 
Спортивний майданчик об’єднує вуличних спортсменів та професіоналів своєї справи, дітей та дорослих. Вони можуть позмагатися, навчитися чомусь один в одного та просто весело та з користю провести час. На наступний рік планується відкриття спортивного стадіону у сорок восьмій школі, задля того, щоб ще більше школярів з малих років мали змогу спортивно загартовуватись. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу