В Харькове уже заработали 500 бесплатных Wi-Fi интернет точек

13 сентября 2019, 11:35
 

Комунальні установи Харкова підключають до мережі Wi-Fi. Сьогодні до загальноміської мережі "SmartCityKharkiv" приєдналася дитяча клінічна лікарня №24. Поки в установі встановили один роутер - на 1-му поверсі будівлі, але найближчим часом обладнають і решту поверхів.

Інтернет - вже давно не розкіш, а спосіб існування сучасного суспільства. Це цитата з посту, що ще в середу з'явився на офіційній сторінці в мережі фейсбук у мера Харкова Геннадія Кернеса. Харківський міський голова підписав розпорядження про створення загальноміської мережі Wi-Fi. І вже за лічені дні електронщики приступили до реалізації масштабного проекту. Результати такі - 500 точок роздачі безкоштовного інтернету вже працюють.
 
Олександр Гордієнко інженер КП "Міський інформаційний центр"
 
Всё это идёт в рамках к городской сети Wi-Fi по всему городу, по всем коммунальным учреждениям. Из этих 500 точек, которые мы уже подключили - это школы, детские садики, больницы, поликлиники, ЖЭКи, исполкомы и ЦНАПы. Если появятся организации, которые тоже захотят у себя иметь городскую Wi-Fi сеть, то они могут подать заявку, мы установим и всё будет работать. 
 
Серед місць, де також можно безкоштовно зайти у всесвітню павутину стала і 24 дитяча лікарня. Тут фахівці профільного міського КП встановили необхідне обладнання. Поки це один роутер на першому поверсі. З часом буде ще кілька, відповідно на кожному з поверхів будівлі. Аби під'єднатися до безкоштовного інету слід знайти відповідну мережу Wi-Fi, що має назву SmartCityKharkiv. Жодних паролів і за кілька секунд ви маєте доступ.
 
Оксана Кравченко в.о. головного лікаря міської дитячої лікарні №24
 
Это большой шаг вперёд для маленьких пациентов наших, их родителей и сотрудников учреждения, в том числе. В условиях медицинской реформы необходим доступ к интернету. Для пациентов - это запись на приём, просмотр информации о расписании врачей. Для сотрудников - это вход в систему врача, кабинет врача, там где регистрируются приёмы пациентов, диагнозы. Т.е. это очень удобно. 
 
Олена мати пацієнта дитячої лікарні
 
Допустим в больнице, если мы не попали на приём к врачу - я сразу могу через телефон зайти на бесплатный Wi-Fi, потому что я не имею мобильного интернета и, допустим, записаться на приём на следующий день. Или, если назначили какой-то препарат, то можно посмотреть его в интернете. Да, это плюс. Так же можно развлечь ребёнка, когда вы ждёте в очереди. Да, мультики. Можно ему показать мультики, если большая очередь, да! 
 
Встановлення необхідного обладанання по Харкову триватиме і надалі. У найближчі два тижні фахівці підключать до міської мережі ще 100 установ. Надалі безкоштовним Wi-Fi можна буде користуватися на зупинках громадського транспорту, а також у парках і скверах Харкова.
 
Олександр Гордієнко інженер КП "Міський інформаційний центр"
 
В парке Горького уже работает, сад Шевченко - работает, так же остановки общественного транспорта будут подключены. Остальные парки уже потом, по мере подключения того, что уже есть сейчас. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу

- фильмы в кинотеатрах Украины