Харьков станет ещё больше "smart"

13 сентября 2019, 15:55
 

Харків стане ще більше "smart". Робота в цьому напрямку набирає обертів. Так до реалізації масштабного проекту "Розумне місто" долучилась ще одна відома в світі компанія Dell Technologies, з якою сьогодні було підписано меморандум про співпрацю.

city.kharkov.ua

city.kharkov.ua

Харків і корпорація Dell Technologies, яка надає комплексні інноваційні рішення в IT-сфері та обслуговує замовників у 180 країнах світу, тепер - партнери. Про готовність співпрацювати представники компанії зазначили під час зустрічі з Харківським міським головою Геннадієм Кернесом. 
 
Софі Роннертц віце-президент і генеральний менеджер Dell Technologies у Східній Європі 
 
В нас вже є позитивний досвід роботи з вами. І нам дуже приємно працювати з вашою командою професіоналів, яким, ми впевнені, під силу проект будь-якої складності. І ми готові зробити ще один крок вперед у наших стосунках, щоби впровадити ще більше проектів. 
 
І таке співробітництво повнстю підтримує міський голова Геннадій Кернес, бо Харків, зазначає, зокрема робить велику ставку саме на інфраструктурні проекти. 
 
Геннадій Кернес Харківський міський голова  
 
Инфраструктурные проекты привлекают инвестиции таких европейских банков как Европейский банк реконструкции и развития, Европейский инвестиционный банк, Мировой банк. Мы делаем с ними такие проекты как строительство нового метро. Большие проекты в Водоканале  и большие проекты по строительству многофункционального завода по переработке ТБО, а также в энергетике. Вы знаете, что наш Президент Владимир Зеленский сказал, что он хочет построить страну в смартфоне. Мы понимаем, что это такое и куда нам двигаться. Мы хотим создать "умный город" и видим как он работает в Дубаи, Нью-Йорке, Барселоне. И для нас большая честь, что Dell будет нашим партнёром.
 
І сьогодні таке партнерство було підтверджено на офіційному рівні. Меморандум про співпрацю в реалізації проекту "Розумне місто" підписали Харківський міський голова Геннадій Кернес і представники компанії Dell Technologies. 
 
Софі Роннертц віце-президент і генеральний менеджер Dell Technologies у Східній Європі 
 
Для нас дуже велика честь підписання цього Меморандуму, тому що ми вже пересвідчились , що Харків далеко попереду інших міст з точки зору бачення, як має бути влаштоване "розумне місто", а також розуміння технологій та інновацій, які допоможуть місту стати ще більш "розумним". ще більше "smart". 
 
Тож сторони домовилися спільно працювати над цифровою та IТ-трансформацією інфраструктури міста Харкова.
 
Геннадій Кернес Харківський міський голова  
 
Я считаю очень важным, что вы подключились к нашему общему проекту и мы будем сотрудничать. Это важный этап - подписание Меморандума. Думаю, что с общими усилиями, с вашей помощью мы сможем быстрее создать условия для формирования "умного города".  
 
Зокрема робота буде спрямована на аналіз даних систем відеоспостереження в реальному часі, інтелектуальне управління, цифрову та електронну безпеку об'єктів і систем; а також впровадження системи інформування жителів міста.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу