Украинцы смогут купить газ на зиму по летней, меньшей цене

12 сентября 2019, 13:06
 

Українці також готуються до опалювального сезону. Більш ніж 13 тисяч українських сімей закупили газ на зиму за нижчою літньою ціною. Такою послугою можна ще скористатися і іншим. Термін - до 25 вересня.

«Газовий запас» на зиму. В українців з'явилаcь можливість купити газ на зиму за літньою, нижчою ціною. Нова послуга від «Нафтогазу» дозволяє придбати заздалегідь необхідні обсяги газу за фіксованою ціною для використання його протягом опалювального сезону. Такою послугою вже скористалися 13 тисяч українських родин. Програма розрахована на тих споживачів, які не користуються субсидіями на оплату житлово-комунальних послуг, повідомляють у «Нафтогазі» 
 
Юрій Вітренко директор групи "Нафтогаз"
 
Ті, хто отримують субсидії, і далі будуть отримувати субсидії. І цей "газовий запас" розрахований, очевидно, не на них. Але є люди, які можуть заплатити за газ без субсидії. Для таких споживачів був запропонований такий продукт, коли вони платять за поточною ціною. Таким чином взимку у них буде газ, який вони купили за літньою, нижчою ціною
 
Побутові споживачі можуть закупити на цих умовах до 25 тисяч кубометрів газу. Наразі вже придбано понад п"ятнадцяти з половиною мільйонів кубометрів газу. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу

- фильмы в кинотеатрах Украины