В Харькове состоялась первая выездная ярмарка на колесах

12 сентября 2019, 12:51
 

У Харкові продовжується оновлення рухомого складу громадського транспорту, але для нових та сучасних машин необхідні кваліфіковані робітники.

У тролейбусному депо №2 влаштували перший в Харкові "Ярмарок вакансій на колесах". У рамках якого, бажаючі знайти роботу відвідали підприємство та ознайомилися з умовами працевлаштування. Адже наразі депо потрібні нові кваліфіковані кадри, зокрема водії тролейбусів та кондуктори громадського транспорту. Розповідають - створюють всі умови для необхідного навчання, а після працевлаштування повний графік зайнятості та соціальний пакет. Серед тих, хто наразі шукає собі роботу - Владислав Валяев, каже, цікавить професія саме водія тролейбусу. 
 
Владислав Валяев майбутній водій 
 
Я просто закончил недавно институт и решил вот сюда прийти учиться на водителя троллейбуса. Недавно открыл в себе интерес к вождению, точнее он у меня всегда был, только я недавно понял, что мне это действительно нравится.
 
Нестача кадрів, пояснюють на підприємстві, обумовлена збільшенням в Харкові рухомого складу громадського транспорту. Бо у рамках договору з Європейським банком реконструкції і розвитку, депо вже отримало нові сучасні тролейбуси. 
 
Дмитро Липовий директор КП "Тролейбусне депо №2"
 
В первую очередь мы обновляем подвижной состав - есть троллейбусы, которые по сроку службы должны уже отойти от своей непосредственной работы. Поэтому они у нас уйдут в отстой, а эти троллейбусы выйдут на линии города. Первая часть задачи. Вторая часть задачи это в городе планируется открытие еще одного маршрута в ближайшее время на Северной Салтовке, вы слышали городской голова об этом говорил и будет возобновлена работа маршрута №17, который будет у нас ездить на поселок Жуковского. 
 
На нові маршрути потрібні додаткові водії, тим більше, що техніка для них вже є. І неаби яка. Тролейбуси нового зразка значно відрізнятимуться від своїх попередників: тут і автономний хід, що дає можливість працювати деякий час без електрики, тут і сучасний салон оснащений додатковим захистом від вандалізму. Є у нових тролейбусах кондиціонери: як для пасажирів, так і окремо для водія. До того ж машини обладнені пандусами та можуть опускати борт, аби пасажири з інвалідністю змогли без перешкод потрапити у салон. 
 
Дмитро Липовий директор КП "Тролейбусне депо №2"
 
В контракте всего запланировано закупка 57 штук. Следующая поставка будет у нас в этом месяце - будет 22 единицы и наверно в ноябре она уже закончится. То есть другими словами в этом году мы полностью закроем этот контракт.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу