День села на Харківщині

25 сентября 2012, 19:14
 

Бути кращими прагнуть села Слобожанщини. Збирають знатні врожаї, тримають шлях на розвиток і шанують традиції. З давніх часів в Україні перед довгою зимою сільські громади святкують день села. Коли жнива закінчені, є час і на відпочинок, впевнені селяни. У гості запрошують усіх.

Кожне село на Харківщині особливе, тут свій неповторний колорит, суміш двох народів російського та українського. І кожен з них вносить до культурної скарбниці України найкраще впевнений народний депутат України Дмитро Шенцев, з цим погоджуються і гості, артисти, з Івано-Франківська, які приїхали привітати слобожан зі святом.

Дарина Литвин артистка Національного академічного ансамблю «Гуцулія»

-Ти підходиш до палатки і тут ти чуєш музику, включаєшся, тебе гостять відразу якимось національними стравами. Кожне село, хоча вони межують одне з одним, обов’язково чимось різняться, і це таке розмаїття кольорів створює справжнє свято.

День села це в першу чергу підбиття підсумків. Цього року громадам Слобожанщині є чим пишатися: врожай добрий, проблеми поступово вирішуються. Звісно ж не всі, каже нардеп Дмитро Шенцев, але головне, що напрямок вибраний вірний – на комплексне відродження українських сел.

Дмитро Шенцев народний депутат України

-Не можем мы решать какой-то вопрос в ущерб другому, либо за счет другого. Безусловно, дорога важна, свет, газ, водоснабжение, канализация, ремонт школы. Все важно. Поэтому мое глубокое убеждение – нужно стараться делать все для того, чтобы параллельно решать, комплексно программу поддержки и развития наших сел.

Для вихованців дитячого садочку - ігровий майданчик, для підлітків - спортзала, нові книги у бібліотеку та сучасні вікна у школу, для дорослих відремонтована дорога та оновлений сільський клуб - перші кроки в розвитку села зроблені. У планах продовжувати розпочате. 

Андрій Соловйов, Євген Шинкаренко, Харьковские Известия.
 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу