Вже другий день делегація ЄБРР перебуває у Першій столиці

25 сентября 2012, 22:51
 

Вже другий день делегація ЄБРР перебуває у Першій столиці. Співпраця у промисловій та аграрній сферах - ось головні теми, що обговорювали фахівці у Харкові. А ще торкнулися питання створення сприятливих умов для ведення бізнесу. Цей напрямок також є одним з основних у роботі Мегабанку. Із цією фінустановою тісно співпраціює банк реконструкції і розвитку.

Свій візит до Мегабанку делегація ЄБРР розпочала зі знайомства із роботою унікального банківського продукту - Єдиного розрахункового центру зі сплати комунальних послуг та енергоносіїв. Потім за круглим столом обговорили подальші напрямки співпраці. Вже три роки Європейський банк реконструкції і розвитку є одним з акціонерів Мегабанку.

Андре Куусвек директор ЄБРР в Україні

-Мегабанк - один из тех банков, которые достаточно хорошо выжили в кризис и теперь мы хотели бы как-то видеть дальнейшее разитие. В том числе, расширение бизнеса/

Олена Жукова голова правління ПАТ "Мегабанк"

-Как минимум, в планах Мегабанка в ближайшие 4 года удвоить размер кредитного портфеля и основной объём кредитов, который мы будем выдавать - это прежде всего кредиты малому и среднему бизнессу/

У Мегабанку реалізується п*ятнадцять довгострокових кредитних програм  для малого та середнього бізнесу. Головні напрямки - фінансування аграрної сфери та проектів з енергозбереження. Окрім ЄБРР, інвесторами Мегабанку є Німецький державний банк та Міжнародна Фінансова Корпорація. Такі інвестиції  дають  серйозні можливості для розвитку банку.
 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу