На площади Конституции провели флешмоб ко Дню государственного флага Украины

23 августа 2019, 13:15
 

Україна відзначає День державного прапору. Свято встановлене Указом президента України у 2004 році. На честь свята на площі Конституції провели флешмоб. Гімнасти, спортсмени та творчі колективи виконали танцювальні номери з державною символікою. А з обох боків пам'ятника незалежності розтягнули велетенські стяги синього та жовтого кольору.

Ярина
 
Дуже гарно, що все майорить жовто-синіми кольорами, це дуже красиво, дуже яскраво і я завжди хожу в жовто-синіх сережках саме в цей день, в День прапора, в день визволення нашого міста рідного. І це дуже гарно, що такі сонячні кольори нашої землі, нашої України саме майорять в нашому рідному Харкові. 
 
Ольга
 
Бажаєм злетів, натхнення Україні. Чудове свято, любимо, цінуємо харків"ян. І Харків - це Україна. 
 
Ольга
 
Яскраво дуже, незвичайно. Нам так сподобалося, що вранці, що сонячно, приємно. Дякуємо за таке свято. 
 
Діана
 
Мы были просто зрителями. Мы радуемся, что у нас есть такие дети, которые могут показать себя на таких мероприятиях, которые очень важны для Харькова. Очень красочно, очень красиво, ярко и незабываемо. 
 
Міський голова Геннадій Кернес зазначив, що для харків'ян це потрійне свято: і день заснування міста, і день визволення його від окупації, і день одного з державних символів.
 
Геннадій Кернес Харківський міський голова
 
Люди, которые живут в Харькове, они патриоты родного города и любят свой город. А день государственного флага - это традиция, которая дает нам гордость за то, что мы одна страна, одна нация и мы сегодня все едины в том, чтоб над нашей страной, над нашими городами было светлое, мирное небо и не было войны.
 
По закінченні флешмобу на площі влаштували імпровізований фейєрверк з конфетті та випустили в небо кульки у кольорах державного прапору.
 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу