Иностранные специалисты восторгаются реконструкцией Харьковского зоопарка

20 августа 2019, 16:56
 

Протягом реконструкції до Харківського зоопарку постійно приїжджають колеги з різних європейських зоопарків. І всіх їх об'єднує одне - фахівці тваринного світу щиро здивовані і вражені тим, що настільки масштабна реконструкція можлива в Україні і в Харківському зоопарку. Після візиту в зоосад під враженням залишився і куратор зоологічної колекції зоопарку Дессау в Німеччині Ян Бауер.

Ян Бауер куратор зооколекції зоопарку Дессау (Німеччина)
 
Це приголомшливо! Я вперше в Харкові, але багато чув про Харківський зоопарк, про ту роботу, що тут ведеться. Приємно усвідомлювати, що для міста одним із пріоритетів є будівництво зоопарку. Зараз, коли я побачив хід реконструкції зсередини, можу сказати, що це буде надзвичайно красивий зоопарк. Ви на правильному шляху! Я дуже люблю людиноподібних мавп. І ваша "Планета" - одна з кращих будівель для приматів в Європі. Дуже просторо, натуральне наповнення вольєрів, багато елементів збагачення середовища і правильний підхід до раціону! 
 
І ескізний проект, і хід будівельних робіт фахівець з Німеччини оцінив на найвищому рівні. Особливо відзначив підхід до формування зооколлекції майбутнього зоопарку і умови утримання тварин, максимально наближені до проживання в дикій природі.
 
Карина Детюк заступник директора з зоологічної і наукової частини Харківського зоопарку
 
Безусловно, такие визиты очень важны для нас. Для того, чтобы мы лишний раз убедились, что мы на правильном пути, что наша реконструкция идет в правильном русле, что Харьковскому зоопарку особое внимание коллег не только украинских зоопарков, но и зоопарков Европы, что мы им интересны, им интересен наш опыт, наша реконструкция. Очень приятно наблюдать, когда наши гости, коллеги, что-то фотографируют, какие-то наши архитектурные решения в процессе реконструкции, которые мы применяем для наших животных. Они их фотографируют и берут себе на вооружение. По-моему, это и есть наилучшая оценка нашей реконструкции. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу