6 категорий работников тяжелой промышленности смогут уйти на пенсию в 50 лет

20 августа 2019, 16:37
 

6 нових категорій працівників зможуть піти на пенсію в 50 років. Про це Уряд прийняв відповідну постанову. У Кабміні зазначили, що реалізація постанови дозволить систематизувати виробництва, професії та посади, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах.

 
Позиція "працівники, які здійснюють безпосередню організацію та контроль за виконанням робіт під час технологічних процесів у зазначених виробництвах" доповнить підрозділ 6 «Загальні професії» вищезгаданого розділу після набуття чинності постановою. Таке ж доповнення стосується загальних професій розділу IV «Виробництво коксопродуктів» та розділу VII «Виробництво кольорових металів».
 
Крім того, право на пільгову пенсію матимуть три категорії працівників на роботах із шкідливими і важкими умовами праці в галузях  «Чорна металургія»,  «Виробництво коксопродуктів. Вуглепідготовка»,  «Виробництво кольорових металів». А от деякі категорії робітників більше не зможуть піти на пенсію раніше, відповідно постанови. 
 
 
З розділу ІІІ «Чорна металургія» Списку № 1 виключать:
 
- верхових доменних печей;
 
- машиністів тельферів, зайнятих на гарячих ділянках робіт;
 
- укладальників прокату, зайнятих на гарячих ділянках робіт. 
 
Крім того, для отримання відповідної пільгової умови виходу на пенсію у 50 років необхідно мати 20 років стажу для жінок і 25 для чоловіків.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу