Все на марафон! В Харькове пройдет традиционный забег "Освобождение"

16 августа 2019, 21:27
 

За будь якої погоди. Перша столиця багата на різні спортивні заходи. І один із них відбудеться вже цієї неділі. Мова про марафон "Визволення", що проходить традиційно до Дня міста.

Традиційний та очікуваний. У Харкові вже цієї неділі відбудеться 34 марафон під назвою "Визволення". Ця спортивна подія проходить щороку напередодні святкування днів міста та незалежності України.  Наразі на забіг зареєструвалися близько 5ти тисяч учасників. 
 
 Костянтин Лобойченко заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту 
 
В марафоне будут принимать участие дети, спортсмены, молодежь, будут принимать участие люди с инвалидностью и для них будут особые призы. Также призы от Харьковского городского головы вручат самым спортивным семьям, самым молодым и самым возрастным участникам.
 
Учасники бігтимуть дистанції 3, 10, 21 та 42 кілометри. Старт забігів відбудеться біля стадіону Динамо. 
 
Костянтин Лобойченко заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту 
 
Старт будет в 8 утра от стадиона Динамо. Будет забег по Белгородскому шоссе, по Динамовской, по Новгородской улице. Поэтому мы ждем всех любителей спорта. Дороги будут перекрыты в центре Харькова с 7:30 утра и максимум до 2 часов дня, их частично будут открывать, когда какую-то часть дистанции спортсмены пробегут. Мы стараемся взаимодействовать с транспортными службами, полицией, со всеми, кто нам помогает и совместно делаем так, чтобы харьковчанам было наиболее комфортно.
 
Ті, хто також хочуть взяти участь у марафоні, ще можуть долучитися до забігу. Реєстрація триватиме і 17 серпня з ї до 17 годин, 18 червня ж вона працюватиме лише для іногородніх спортсменів
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу