В саду Шевченко появились "плавающие" фонтаны и скоро заиграет обезьяний оркестр

16 августа 2019, 20:19
 

Перебуваючи тут, можна годинами спостерігати за водною гладдю. За струменями води, які переливаються в променях спекотного серпневого сонця. А в метрі - двох можна ще й насолоджуватися легкими і охолоджуючими бризками фонтанів. Все це про улюблену вже всіма харків'янами локацію з озером в оновленому саду Шевченка. Її продовжують модернізувати.
 
Степан Алещенков начальник дільниці фонтанів СКП "Харківзеленбуд"
 
Мы продолжаем совершенствовать озеро в саду Шевченко. На данный момент установлено 4 из 8 плавающих фонтанов. Они из себя представляют конструкцию плавающую. Подключён электронасос и подключено это к форсунке. Из форсунки вода бьёт струями вверх в районе 4-5 метров в высоту, особенно это красиво смотрится в вечернее время суток. Когда включается подсветка озера и плавающие фонтаны тоже включают свет. 
 
А ось ближче до головного входу до Харківського зоопарку почався процес зведення ще одного незвичайного фонтану. Він тематичний і має робочу назву "Музичний monkey band". І це не просто так, адже у ролі музик - веселі, гарючі на інструментах мавпочки. Їх 13, одна з яких у ролі соліста. Висота фонтану близько 7,5 метрів. Чотири яруси будуть з мавпами та декором, п'ятий, нижній - круговий басейн. Усі яруси матимуть свою ілюмінацію, а між ними буде текти вода. І як тільки роботи з монтажу об'єкта будуть завершені, харків"яни зможуть все побачити самі. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу