Коммунальщики готовят к зиме жилые дома в Шевченковском районе

14 августа 2019, 17:52
 

Новенькі пластикові труби, які допоможуть уникнути поривів у холодну пору року. Комунальники продовжують підготовку будинків до зими в усіх районах міста. Цього разу наша знімальна група слідкувалам за процесом на проспекті Перемоги, що на Олексіївці.

Це житловий будинок по проспекту Перемоги 52-Б у Шевченківському районі. Комунальники підприємства "Харківводоканал" проводять у підвалі роботи з підготовки до зими. Старі труби замінили на сучасні пластикові. 
 
Валерій Харлан начальник управління з технічного обслуговування внутрішньодомових мереж комплексу "Харківводовідведення" КП "Харківводоканал"
 
В рамках подготовки сегодня мы заканчиваем замену участка водопровода под первым подъездом, ранее были заменены полностью в доме лежак, только сейчас в доме выполняются работы по подключению стояков, находящихся в первом подъезде.
 
Також у будинку зробили профілактику та чистку водовідведення. Крім цього замінили 7 метрів труб ливньової каналізації. І такі роботи охоплюють весь Шевченківський район.
 
Валерій Харлан начальник управління з технічного обслуговування внутрішньодомових мереж комплексу "Харківводовідведення" КП "Харківводоканал"
 
По Шевченковскому району из 737 домов, которые находятся на балансе КП "Жилкомсервис", подготовлено 630, что составляет в районе 86%. Эти дома подготовлены, как по системам холодной воды, так и канализации.
 
А всього по місту з 6500 будинків підготували 5500, що складає більше 85% житлового фонду. Роботи тривають в усіх районах Харкова і завершені будуть до кінця серпня. Це домоможе уникнути поривів у зимку. А при виникненні аварійних ситуацій харків"яни можуть звертатись напряму до КП "Харківодоканал" або у міську диспетчерську службу 15-62. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу