Проект Регионального центра услуг вошел в финал международного строительного конкурса "Европейская награда"

14 августа 2019, 18:18
 

Проект Регіонального центру послуг увійшов до фіналу міжнародного будівельного конкурсу "Європейська нагорода". Всього від України подавали на розгляд сімдесят об'єктів, однак боротися за перемогу будуть п'ять. Сьогодні члени конкурсної комісії особисто оглянули центр.

Площею у шість тисяч квадратних метрів, триста двадцять робочих місць, з ігровою зоною  та електронною чергою. Сучасний та один такий в Україні. Все це про Регіональний центр послуг, що на проспекті Тракторобудівників. 
 
Віталій Ткаченко керівник Регіонального центру послуг
 
На даний час центр надає близько чотирьохсот видів послуг. Це адміністративні послуги, послуги соціального характеру та пенсійного забезпечення. Також у центрі надаються послуги з видачі закордонних паспортів, паспортів громадянина України.
 
Щодня центр в середньому відвідує близько двох з половиною тисяч людей. Його відкрили у дві тисячі сімнадцятому році. Тоді стару радянську будівлю перетворили на модернову. Перед проектантами стояла надскладна задача.
 
Юрій Кроленко голова підрядної організації
 
Да, действительно, это очень сложно. Старое здание, которое нуждалось в усилении, 40 лет не эксплуатировалось, закладные детали проржавели и проектировщикам, и инженерам нашего треста пришлось серьезно поработать над тем, чтобы гарантированно обеспечить надежность, долговечность и все характеристики.
 
Валерій Шмуклер завідувач кафедри будівельних конструкцій 
 
Принята идея прозрачных комплексов, то есть транспорентности идея, которая позволяет посетителям видеть работу всех чиновников, обслуживания и прочее. В конструктивном плане особенностью являлось то, что для создания современнейшего фронт-офиса пришлось демонтировать два перекрытия в этом старом здании, пришлось создать новую систему усиления, используя новые легкие конструкции, используя, пожалуй, впервые полученные в Украине, самоуплотняющийся бетон, используя еще целый ряд конструктивных особенностей.
 
До всього, розповідає Валерій Шмуклер, в інженерному плані будівля унікальна тим, що відключена від централізованого теплопостачання. Тут працює гібридна система. На даху є тепловий насос, він працює до мінус п'ятнадцяти, якщо температура знижується, тоді вмикається газова котельня. Крім того, будівля Регіонального центру має прозорий скляний фасад.
 
Валерій Шмуклер завідувач кафедри будівельних конструкцій 
 
Именно за счет вот такого прозрачного фасада в зависимости от расположения солнца здание постоянно меняет свой облик. То есть совершенно по-разному выглядит в разное время года и в разное время суток, что тоже очень важно. Осуществлена в вечернее время специальная подсветка, которая тоже создает зданию определенный образ.
 
Поблизу центру побудована парковка та реконструйована прилегла територія. Тепер у Регіонального центру є всі шанси отримати визнання на міжнарожній арені. Адже сам проект переміг у нацвідборі міжнародного будівельного конкурсу "Європейська нагорода". Від України на нього подавали сімдесят об'єктів, до фіналу пройшли п'ять. Сам конкурс проходить вже двадцять третій рік поспіль. Сьогодні представники комісії конкурсу особисто оглянули Регіональний центр. 
 
Роберт Плєвінський директор міжнародного будівельного конкурсу "Europeаn Award"
 
Завдяки нашим співорганізаторам, ми відвідуємо кожен український об'єкт. І на сьогоднішній день про цей центр у Харкові можемо сказати, що отримали дуже велике задоволення і таке чудове враження. Але не можемо розказати про цю оцінку цьому об'єкту, вона відбудеться 5-го вересня і ми всі про це дізнаємося у королівському замку у Варшаві.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу