В Харькове продолжают реконструировать стадионы школ и детских садиков. Уже 17 объектов в работе

7 августа 2019, 15:09
 

У спеціалізованій школи №16 триває реконструкція стадіону. Наразі тут укладають основу для майбутнього покриття. Для кожного майданчика особливе, відповідно до виду спорту, яким будуть займатися школярі. Роботи проходять у рамках міської програми реконструкції стадіонів у навчальних закладах. Так на площі близького одного гектара розміститься багатофункціональний спортивний комплекс, що складатиметься з двох ярусів.

Юрій Нестерук директор КП "Харківський міський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх""
 
На верхнем ярусе у нас предполагается размещение площадки для игры в мини-футбол с искусственным покрытием, площадки для игры в баскетбол, стритбол, волейбольная площадка на асфальтированном покрытии и площадка для челночного бега. Так же предусмотрена площадка для игры в настольный теннис и 15х15 метров площадка с новыми тренажерами, которые в этом году устанавливаем на школьных стадионах.
 
На нижньому ярусі розміститься ще одне футбольне поле з ґрунтовим покриттям, навколо нього збудують бігову доріжку для складання стометрівки та стрибкову яму. Також у проекті закладено і облаштування та благоустрій територій навколо стадіону. До того ж схил між першим та другим ярусом буде облаштований тротуарною плиткою та сходами до спортмайданчиків. Повністю завершити реконструкцію цього стадіону планують у вересні. Роботи тривають і на інших об'єктах міста. 
 
Юрій Нестерук директор КП "Харківський міський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх""
 
Сейчас проводится реконструкция на 17 объектах, из них 3 площадки спортивные в детских садах, остальные стадионы в школах. Одиннадцать объектов находятся на стадии завершения сейчас и остальные шесть объектов планируется закончить в сентябре-октябре месяце. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу