В горсовете планируют освобождать дворы от брошенных машин и шлагбаумов

6 августа 2019, 15:16
 

У Харкові планують боротися із покинутими автомобілями, які захаращують двори та прибудинкові території. Про це повідомили на засіданні профільної комісії. Правила благоустрою передбачають звільнення територій від таких машин. У документ пропонують внести визначення, які транспортні засоби вважаються покинутими. Це автомобілі, які не можуть рухатися та не придатні для експлуатації.

Євген Швець заступник директора Департаменту територіального контролю
 
Покинуті транспортні засоби - це самовільно встановлені транспортні засоби, які захаращують об"єкт благоустрою, або ускладнюють умови руху пішоходів чи транспорту, або довгий час не використовуються за призначенням особою, що їх встановила та мають ознаки втрати експлуатаційних можливостей, незалежно від можливості встановлення власника транспортного засобу.
 
Якщо у дворі тривалий час знаходиться покинутий автомобіль, то мешканці можуть звернутися до інспекції з паркування. Остаточне рішення про звільнення територій від покинутих автомобілів прийматимуть на засіданні виконкому міськради. Крім того, до правил пропонують внести ще низку змін. Зокрема, щоб встановити у дворі шлагбауми, або інші засоби регулювання дорожнього руху, необхідне погодження з департаментом інфраструктури. Якщо такі об"єкти встановлені незаконно, або заважають руху пішоходів, чи автомобілів, можна також звернутися до профільного департаменту для вирішення цієї проблеми.
 
Євген Швець заступник директора Департаменту територіального контролю
 
Така норма є в законі "Про автомобільні дороги", але в правилах благоустрою у нас цього немає. Наразі написано, що технічні засоби регулювання дорожнього руху вони погоджуються тільки з органами Національної поліції, ми ще додаємо профільний департамент інфраструктури.
 
Усі ці питання розглядатимуться на пленарному засіданні сесії міської ради, яке відбудеться 21 серпня. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу