Как в Харькове развивается рынок недвижимости?

6 августа 2019, 15:50
 

Ринок нерухомості розвивається, а от продаж падає. Експерти вважають, що зараз пропозиція перевищує попит. І така ситуація склалася не лише в Харківському регіоні, а й в країні, в цілому. На думку фахівців, ситуацію виправити можна, але абсолютно новим поглядом на ставки процентів з іпотеки.

Олександр Харченко керівник будівельної компанії 
 
У нас в стране нет ипотечного  кредитования. Ипотека - это основной источник финансирования жиль. Не существует для строителей государственной ипотечной установы, только государственные программы могут увеличить это.
 
Тож поки ситуація не змінилася, люди починають обирати більш дешеві пропозиції на ринку нерухомості. Це як смарт-квартири, так і вторинка. І останній варіант, на думку фахівців, хоча і більш вигідний, але вже не сучасний. 
 
Юрій Фурсов заступник директора Департаменту градобудівництва та архітектури ХОДА
 
Существующие пятиэтажки они же в железобетонном исполнении, есть в исполнении кирпичном там у них ресурс порядка 75 лет, то в исполнении железобетонном - меньше.
 
Олександр Харченко керівник будівельної компанії 
 
Они не только срок свой отжили гарантийный как конструктив, они морально устарели. Кухня - 6 или 5 квадратных метров, или сидячая ванна и над ней умывальник еще висит. Это реальные условия, в которых живут очень много харьковчан.
 
Щоб покращити умови житла і надати харків"янам більше можливостей. У місті працює кілька місцевих програм - це молодіжне кредитування, та програма доступного житла.  
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу