Новые объекты и детские площадки - вместо несанкционированых свалок

5 августа 2019, 17:28
 

Ірина Синиця та Ольга Бондарева - мешканці селища Федірці. Кажуть, вони як мами дуже радіють тому, що в їхній місцевості з"явився дитячий майданчик. Адже раніше малечі було ніде грати. І замість цієї облаштованної зони було звалище. І аби його прибрали мешканці звернулися на прийомі до міського голови Геннадія Кернеса і роботи тут розпочалися доволі жваво.

Ірина Синиця та Ольга Бондарєва мешканці селища Федірці 
 
Были у нас неудобства, здесь свалка очень давно была, она заброшена, с момента как "Экоресурс" к нам присоединился и стал забирать у нас мусор, свалка несанкционированная прекратилась, но это как раз был тот кусочек, который был для детей для детской площадки должен был быть.
 
Тож мешканці вже чекають відкриття цього дитячого майданчику. Комунальники ж розповідають, тут встановлять ще декілька гральних форм, після чого всі роботи будуть завершені. Та найголовніше, підкреслюють у КП ""Благоустрій", що ця зона відпочинку, незважаючи на тривале звалище, буде абсолютно комфортною та безпечною. 
 
Юрій Арциленко в.о. директора КП "Благоустрій"
 
Она безопасна, потому что перед тем как здесь открыть, с администрацией приезжали и экологи, и архитекторы, и смотрели, чья эта территория. Потом завозили и глину, и землю, и песок, кронировались деревья. Уже жители сами совместно с администрацией укладывали дорожки, а все остальное - силами коммунальных предприятий.
 
Та лише на зведені дитячого майданчику зупинятися не збираються. В селищі Федірці планують зробити розвинену інфраструктуру, аби в місцевих мешканців не було ніяких незручностей.  
 
Олексій Свідло заступник голови адміністрації Слобідського району 
 
Здесь не было освещения, были установлены столбы  и полностью осветили поселок - это уже плюс большой, сейчас в планах есть отремонтировать дорогу, передадут эту дорогу на баланс дорожникам, сделать покрытие нормальное, запустить автобус сюда, то есть делать полную цивилизацию в этом поселке.
 
А от роботи щодо прибирання несанкціонованих звалищ та обладання нових об"єктів чи дитячих майданчиків тривають у всіх районах міста, здебільшого у приватному секторі, адже саме там з"являється найбільша кількість занедбаних територій. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу