Реконструкция стадионов школ и детских садиков в самом разгаре. В план добавили еще три объекта

2 августа 2019, 13:10
 

Різноманітні майданчики для занять будь-якими видами спорту, зовсім нове обладнання для тренувань різних груп м'язів. Все це і не тільки до першого вересня з'явиться на стадіонах шкіл різних районах Харкова.

Провулок Лиманський 1, стадіон школи №35. Зовсім нещодавно тут був необлаштований ґрунтовий майданчик, а зараз це вже багатофункціональний стадіон зі спеціальним покриттям, де можна не тільки складати нормативи зі шкільних уроків фізкультури, а й займатись улюбленими видами спорту. Для повноцінної роботи залишились останні штрихи.
 
Юрій Нестерук директор КП "Харківський міський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх""
 
Здесь подходит к концу реконструкция стадиона, на котором расположены площадки для игры в баскетбол и стритбол, площадка для волейбола. Так же беговая дорожка расположена, прыжковая яма и мини-футбольное поле на искусственном покрытии.
 
До того ж тут розмістили і зовсім новий тренажерний майданчик розміром 15 на 15 метрів, він повністю покритий асфальтом та розрахований на комплексне тренування різних груп м'язів.  
 
Юрій Нестерук директор КП "Харківський міський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх""
 
Здесь на тренажерах можно качать как мышцы спины, пресса, мышцы ног, рук, то есть разнообразие занятий. Я думаю, что жители микрорайона и ученики школы будут рады прийти на первое сентября и увидеть у себя на новом стадионе такую площадку.
 
Не дивлячись на завершальні роботи, місцеві мешканці вже встигли уподобати кілька зон для занять спортом. Кажуть, зміни кардинальні і це помітно неозброєним оком. 
 
Єлизавета місцева мешканка
 
Тут можно подтягиваться, отжиматься, тут очень интересно, раньше тут было вообще не так. Тут стало очень красиво, стали красивые тренажеры, красивые цвета у них, прикольные, можно и играться тут на площадке, и не только играться и можно и заниматься спортом.
 
Єкатерина місцева мешканка 
 
Я считаю, что это нужно чтобы это было в каждом дворе Харькова - Почему? - Для того, что бы дети занимались спортом, а не занимались глупостями, чтобы им было чем заняться. мотивировать их заниматься спортом, потому что если этого не будет, они будут себе выбирать неправильные увлечения, неправильные пути развития, а спорт это для каждого человека - очень важно.
 
Наразі по місту продовжується реконструкція ще на 12 об'єктах, з цього тижня у план додали ще три - два стадіони школи та один у дитсадочку. Там вже почали підготовчі роботи.  
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу