Порядок в Украине военнослужащие Нацгвардии будут обеспечивать самостоятельно

1 августа 2019, 15:12
 

Військовослужбовці Національної гвардії України здійснюватимуть охорону громадського порядку у складі самостійних піших патрулів. До цього гвардійці несли службу спільно зі співробітниками Національної поліції. Відповідне доручення підписав міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Для забезпечення правопорядку буде залучено близько 2000 патрульних, 100 одиниць автомобільного транспорту та 100 службових собак. Службу гвардійці нестимуть п’ять днів на тиждень по шість годин, утім за ускладнення оперативної обстановки час служби військових може бути змінений. За словами командувача Національної гвардії самостійне несення служби з охорони громадського порядку військовими правоохоронцями є досить поширеним серед споріднених формувань країн Європи.
 
Микола Балан командувач Національної гвардії України
 
Ми постійно обмінюємося досвідом із аналогічними структурами провідних європейських держав і намагаємося відповідати міжнародним стандартам та нормам у підтримці публічної безпеки. Модель самостійного патрулювання військових дуже поширена в аналогічних структурах Європи, зокрема й у тих, що входять до Міжнародної асоціації сил жандармерії та поліції. Нацгвардія України є повноправним членом цієї організації ще з 2017 року. 
 
Під час патрулювання гвардійці матимуть при собі спецзасоби та штатну зброєю, а також планшетні пристрої, підключені до інформаційно-телекомунікаційної системи «Інформаційний портал Національної поліції України». Це дасть змогу в режимі «он-лайн» слідкувати за оперативною обстановкою в районі виконання завдань. Гвардійські патрулі залучатимуться у ті райони міст, де обстановка більш напружена.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу