Проблеми медико-соціальної та педагогічної допомоги дітям з відхиленнями розвитку

22 сентября 2012, 14:23
 

Зустріч представників громадських організації Харкова з делегацією Міжнародного дитячого фонду ЮНІСЕФ проходить в рамках проекту, який розпочали з травня цього року спільно з Інститутом раннього втручання. Він присвячений проблемі медико-соціальної та педагогічної допомоги дітям з відхиленнями розвитку.

Ганна Кукурудза директор Центру раннього втручання

-Данная встреча - это совершенно конкретный шаг в реализации совершенно конкретных задач, основная цель которых - воспользовавшись опытом Харькова, его обобщить и представить на национальном уровне, для того чтобы можно было продвигать идеи взаимодействия власти и общественных организаций и развития услуг в данном случае для семей, которые воспитывают детей с проблемами развития на национальном уровне.

Представники ж міжнародної організації ЮНІСЕФ пропонують досвід Харкова в наданні допомоги дітям- інвалідам запроваджувати на міжнародному рівні.

Соня Руїз Бруншвіг  регіональний радник ЮНІСЕФ з економічних питань та соціальної політики

-Тут йде плідна співпраця між негромадськими організаціями та місцевою владою, це дуже важливо, це дуже великий крок для майбутнього розвитку соціальної сфери.

За останні роки завдяки такій співпраці громадськості та влади місто досягло успіхів в реалізації багатьох соціальних проектів. Сьогодні в міських поліклініках поступово розвивається мережа відділень раннього втручання. Де більше сотні сімей на рік, в яких є діти-інваліди, отримують соціальну допомогу. Вона спрямована на те, щоб попередити інвалідизацію дітей з особливими потребами та сприяти їхній адаптації у суспільстві.

 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу