Геннадий Кернес - после разработки и согласования проекта, в "Зеленом гаю" начнутся работы по реконструкции парка

26 июля 2019, 14:37
 

Василий голосный

Василий голосный

Міський голова Геннадій Кернес розповів про плани з реконструкції парку "Зелений гай". Очільник Харкова зазначив, що вже розробляється проектна документація об'єкту. А нею передбачено виконання різних робіт на території вищезазначеного об’єкта.
 
Геннадій Кернес  Харківський міській голова
 
Встановлення дитячого майданчика з піщаним покриттям, облаштованого ігровими елементами: два дитячі ігрові комплекси, пісочниця, гірка, карусель та три гойдалки. Встановлення майданчика для вигулу собак з покриттям із гранвідсіву, який налічуватиме 9 одиниць обладнання. Відновлення паркових доріжок з асфальтобету і встановлення додаткових малих архітектурних форм: лав та урн. Роботи з виготовлення проектної документації на реконструкцію мереж зовнішнього освітлення території парку культури та відпочинку "Зелений Гай" включені до титульного списку з розробки проектної документації на реконструкцію мереж зовнішнього освітлення в м. Харків на 2019 рік. 
 
Для всіх, хто мешкає в мікрорайоні ХТЗ відновлення парку - давня мрія. Раніше для них це було улюблене місце відпочинку, де гуляли сім'ями, каталися на атракціонах, а по вихідних на головній сцені виступали артисти. Це був такий собі брат-близнюк парку Горького, але на околиці міста. "Зелений Гай" - парк, що розташований між Московським проспектом і Роганським житловим масивом в Індустріальному районі. Таким він був давно. Зараз картина цієї локації не з кращих, ділиться Борис Шестопалов. Чоловік виріс в цьому мікрорайоні і пам'ятає як тут було все чудово. Зараз же велика частина "Зеленого гаю" заросла порослю, від аттракціонів нічого не залишилося. Людей стало набагато менше, ніж раніше, ділитися чоловік. Каже, парку необхідний ковток свіжого повітря. Щоб сюди повернулися люди. 
 
Борис Шестопалов член ініціативної групи
 
Когда-то ХТЗ был одним из комфортных районов города Харькова. Продуманный проект, зелёные зоны, школы, садики и мы понимаем, что здесь такой большой и позитивный потенциал. И именно с этой локации мы хотим запустить такой общегородской диалог "Что такое комфортный Харьков?" Каким он является для людей, детей, каким он является для людей с ограниченными возможностями, для мам с колясками, для велосипедистов. И я бы хотел обратиться к Геннадию Адольфовичу сейчас и пригласить его встретиться в рабочей обстановке, здесь, на территории парка для того, чтобы с громадой обсудить то, что здесь сейчас происходит и то, что мы сообща можем сделать. 
 
Ініціативні мешканці ХТЗ вже почали свої кроки до покращення умов у "Зеленому гаю". Проводять суботники щонедільно. Прибирають сміття, вже облаштували центральну клумбу. Впевнені, що їхня думка - бачити парк сучасним однакова з мером міста Геннадієм Кернесом.
 
Віталій Капшитар член ініціативної групи
 
Геннадий Адольфович! Здесь очень чудесно, здесь очень много человек хотели бы отдыхать и надеяться на Вашу помощь. От себя хочу добавить - я верю в Вас, я верю в то, что Вы являетесь патриотом города Харькова и честно Вас лично прошу оказать содействие по реконструкции данного парка. По возвращению его к жизни! 
 
І так і буде. Як зазначає міський голова, після розробки і узгодження проектної документації в повному обсязі, в Зеленому гаю почнуться монтажно-будівельні роботи.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу