Позолоченный купол установили в Свято-Троицком храме на Чугуевщине

26 июля 2019, 14:35
 

У селі Гракове Чугуївського району на Свято-Троїцькому храмІ встановили позолочений купол. Це стало значущою подією як для вірян, так і місцевих мешканців. Адже мрія всіх селян - відновити святиню та надати їй історичного вигляду.

Про історію Свято-Троїцького храму, що у селі Гракове на Чугуївщині, відомо небагато. Побудовано його на початку 19-го сторіччя. Але наприкінці 30-х років вже 20-го сторіччя, коли дзвіниці храму були скинуті, будівлю почали використовували для господарських потреб. Натомість згодом тут таки відродили релігійну громаду. І почалися роботи з реставрації, які не зупиняються і до сьогодні. Щоправда, жителям, парафіянам та й місцевому бюджету не під силу проведення таких масштабних робіт. Тому заручились підтримкою народного депутата України Дмитра Шенцева, який опікує Чугуївський район. Він взяв відродження святині під свій особистий контроль і вже багато років ним опікується. Так вже проведені оздоблювальні роботи в середині храму, з"явилось багато ікон, а рік тому на дзвінниці встановили купол. І от такий тепер буде і на самому храмі. 
 
отець Андрій настоятель Свято-Троїцького храму (с.Гракове, Чугуївський район)
 
Конечно это закономерно, что семья Шенцевых нам помогла, это закономерно. И я ещё раз хотел бы поблагодарить и Дмитрия Алексеевича, и Никиту Дмитриевича за такую работу и в добрый час, благослови Господь их на труды, на их молитвы. 
 
Микита Шенцев депутат Харківської обласної ради 
 
Конечно, переполняет чувство радости и гордости и это большая честь для нас. Наша семья очень верующая, все абсолютно об этом знают, что Дмитрий Алексеевич всю жизнь поддерживает и будет поддерживать церкви, православие. И конечно же отец Андрей обратился ко мне, как к депутату областного совета, с просьбой помочь и, конечно же, мы откликнулись.
 
У цей значУщий день встановлення позолоченого куполу до Гракового завітало чимало гостей, щоб розділити з вірянами їхню радість.   
 
Дмитро Шенцев народний депутат України 
 
Это очень приятно, когда что-то получается и ты понимаешь, что ты оставил какой-то след на этой земле и в духовном плане и который будет сиять и светить долгое время. Безусловно, я верующий человек, у меня храмы - это моё личное святое, и я действительно помогаю и пытаюсь помочь всем нашим храмами во всём округе. Мы делаем правильные дела и я надеюсь, что Господь даст нам побольше возможности делать это и дальше. 
 
Тож реставрація Свято-Троїцького храму продовжиться, як і програма Благодійного фонду Дмитра Шенцева "Відродимо всім світом", яка вже багато років діє в окрузі нардепа, бо саме і передбачає відновлення духовних цінностей і святих місць. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу