Работников сферы торговли наградили в горсовете по случаю профессионального праздника

25 июля 2019, 14:15
 

Напередодні Дня торгівлі, що відзначатимуть в Україні цієї неділі, у харківській мерії привітали причетних із професійним святом. А ще вручили подяки міської ради та профільного Департаменту.

Ось так урочисто, із піснями та словами вдячності у харківській мерії пройшов святковий прийом з нагоди Дня працівників торгівлі. 
 
Вікторія Китайгородська директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку
 
Дозвольте мені від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса, від імені всієї Харківської міської ради, віді мені профільного Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку привітати вас і висловити слова невимовної вдячності та поваги. Хочу відзначити, що ваша робота - це і велика відповідальність. Ви дуже багато робите для нашого міста, справно сплачуєте податки, які йдуть на розвиток нашого рідного Харкова. Завжди розраховуйте на нас.
 
За такі вагомі здобутки та багаторічний професіоналізм кращих з кращих працівників сфери торгівлі нагородили Поченими грамотами міської ради та Подяками міського голови.
 
Олена Шишкіна директор харчувального комплексу Національного фармацевтичного університету 
 
Я хотіла дуже подякувати міському голові, нашому Департаменту споживчого ринку за ту увагу, за те сприяння у нашій роботі і за ті емоції, які вони нам дарують. Для мене особисто це дуже важливо.
 
Алла Приседська голова Харківської облпрофспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг 
 
Департамент и городская власть всегда делает вот такую настолько приятную встречу, не только теплыми словами и поздравлениями, но и прекрасными эмоциями, которые мы сейчас получили. Поэтому хочется говорить только о хорошем, прекрасном, то, что нас радует.  
 
Зі сторони міської влади, відзначила Вікторія Китайгородська, для розвитку підприємництва робиться все можливе. Створена програма з підтримки малого та середнього бізнесу, організовуються різні ярмарки, а ще у центрах надання адмінпослуг тепер реєструють фізичних та юридичних осіб. 
 
Вікторія Китайгородська директор Департаменту адміністративних послуг і споживчого ринку
 
В рамках этой программы были созданы различные электронные сервисы, на которых мы представляем лучшие предприятия нашей отрасли. Мы также предлагаем такой сервис, как "Ярмарка вакансий", мы помогаем предпринимателям находить новые сильные квалифицированные кадры и Харьковский городской совет принимает в этом активное участие. Также мы помогаем людям, которые ищут работу, хотят реализовать себя, воспользовавшись нашим электронным сервисом "Ярмарка вакансий" найти достойную работ.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу