С территории города уберут очередную партию самостроев

24 июля 2019, 14:46
 

Харків неодноразово визнавали найкомфортнішим для життя містом України. І це не просто статус, а щоденна кропітка робота. Як міських служб, які відповідають за життєдіяльність півторамільйонного міста, так і контролюючих органів, які слідкують, щоб в місті було все чесно, прозоро і законно. Особлива увага малому бізнесу. Та як показує практика, підприємці готові оминати податки, ніж працювати в правовому полі. А так, щоб все по закону, місто веде цілу кампанію, що допомагає вивести таких бізнесменів на чисту воду. Хочеш працювати - працюй чесно. Інакше - МАФ місто прибере.

У Харкові продовжиться кампанія з очистки міста від самовільно встановлених МАфів. Рішення про демонтаж чергової партії самобудів ухвалили на засіданні виконкому. Кожен з об'єктів, зауважили у міській раді, встановлений незаконно з порушенням правил благоустрою міста. А таким, зазначили чиновники, на території Харкова не місце.    
 
Олексій Калина директор Департаменту територіального контролю 
 
Територію міста планується звільнити від 190 об'єктів. Зокрема це тимчасові споруди, елементи телекомунікаційної мережі та технічні засоби регулювання дорожнього руху.      
 
Сама кампанія зі звільнення міста від МАФів триває вже не перший рік. Згідно підрахунків профільного департамнту, горе-підприємці, захопивши землю, встановивши самобуд, ухиляючись від податків,  завдають місту по 10 мільйонів гривень збитків. І це щомісяця. На засіданні  виконкому ухвалили рішення і щодо знесення понад 120  об'єктів  зовнішньої реклами. Загалом з початку року з вулиць міста вже прибрали майже 300 таких, що були втановлені з порушенням українського законодавства. 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу