В здании Золочевской музшколы, которому 170 лет, заканчивают реконструкцию

23 июля 2019, 13:52
 

Золочівська музична школа зазнає перетворень. Зараз у будівлі, яка була дуже занедбана, завершується масштабна реконструкція. Старовинну будівлю вже посилили, створивши 3 монолітні пояси, замінили покрівлю, зробили вентиляцію в усіх приміщеннях. Будівельники одночасно працюють над оздобленням фасаду та проводять внутрішні роботи, де створюють концертну залу з професійною акустикою й звукоізольовані класи, що дасть можливість дітям займатися в кабінетах, не заважаючи один одному. Тож всі побоювання місцевих мешканців, що об"єкт може стати довгобудом, тепер позаду, гроші на реконструкцію знайшли. 
 
Юрій Рева перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації 
 
Було виділено кошти з державного бюджету, обласного бюджету 3 мільйони і з місцевого бюджету, приблитзно це більше 10 мільйонів гривень і ви бачите, які зміни відбулися в порівнянні з тим, що було раніше.
 
Діти між тим не переривають навчання, поки займаються в приміщенні місцевого Будинку культури, беруть участь у виїздних концертах, що проходять у Золочеві та в районі, але разом з тим чекають, коли займатимуться вже в оновленій школі.  
 
Яніна Завадська т.в.о. завідувачки сектору культури Золочівської райдержадміністрації 
 
У нас дуже батьки активні, вони зпавжди проходяь цікавляться. Всі чекають відкриття, вони говорять, коли ми вже перейдемо до рідних стін, дуже всі чекають, особливо діти, дуже. 
 
А чекати, за словами голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної, залишилось недовго, музична школа у своєму новому вигляді предстане вже восени цього року.
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації
 
Музична школа у Золочеві була побудовпна 170 років тому і нам не тільки вдалося зберегти  цю будівлю, а ще зробити сучасну музичну школу. Майже 170 діток нарешті дочекаються цього року восени кращих умов, щоби займатися музикою. Окрім музичних класів, плануємо там ще відкрити театральну школу для того, щоб діти могли розвивати свої таланти. 
 
Після завершення робіт учні матимуть ще й додаткову сцену для проведення заходів просто неба. Територію навколо школи також упорядкують. будівельники поспішають завершити реконструкцію до 1 вересня. На урочисте відкриття вже навіть запросили відомого піаніста з Німеччини. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу