В Харькове подвели итоги акции по сбору мусора

23 июля 2019, 13:43
 

Друге життя сміття та кошти на благодійність. Молодіжна рада при міському голові провела акцію по збиранню вторинної сировини "Добре (не) сміття". За результатами акції реабілітаційні центри Харкова отримали нове обладнання.

Робити добрі справи можливо, навіть, збираючи вторинну сировину, кажуть волонтери. Представники молодіжної ради при Харківському міському голові організували акцію #добре_несміття, яка спрямована на покращення екологічної ситуації у місті та на допомогу дітям-сиротам. Протягом акції вдалося зібрати та віддати на переробку 7,5 тонн сміття.
 
Кирило Чікірякін голова комісії з питань екології та охорони навколишнього середовища Молодіжної ради
 
Суть акции была в том, что в течении 4 недель нам нужно было собрать 10 тысяч гривен вторичным сырьем - это пластик, бумага и стекло. Акция проходила с февраля по март три раза в неделю с утра и до вечера.
 
В акції взяли участь школярі, студенти та підприємці, які збирали папір, пластик та іншу вторинну сировину та віддавали її на переробку. Усі гроші, отримані від сдачі сміття, організатори акції пішли вихованцям реабілітаційного центру "Промінь". Для дітей придбали масажний килим, сенсорні гамаки, тренажери - сквізери та інше. Крім того, волонтери закупили пеленальний столик, дитяче ліжко та засоби особистої гігієни. 
 
Аліна Чуднова волонтер
 
Наш фонд на расчетный счет получил финансовые средства в размере 21339 гривен. Мы распределили эти средства по согласованию с организаторами акции, 70% пошли на Проминь, 30% пошли на Центр реабилитации для женщин, пострадавших от семейного насилия. 
 
У міськраді наголошують: такі акції домомагають підключати молодь до важливих соціальних проблем. 
 
Лариса Болгова директор Департаменту праці та соціальної політики
 
Вы совершили двойную акцию: с одной стороны сбор мусора, а с другой стороны помощь социально нуждающимся гражданам в нашем городе. И каждый из нас, в принципе, видя такую активность вашу, я считаю, что просто должен подключиться к такой работе и уговорить каждого соседа, знакомого, родственника, чтобы  тоже присоединялся к вашей инициативе.
 
Тож на цьому організатори акції не зупиняються та збираються продовжувати її й надалі, підключивши заклади освіти до збирання та сортування сміття. 

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу