Во фронт-офисе КП "БТИ" стартовал новый проект - "Тайный покупатель". Участники получают в подарок бесплатную доставку готовых документов

23 июля 2019, 15:39
 

У комунальному підприємстві "БТІ" стартував новий проект - "Таємний покупець". Як взяти у ньому участь - сьогодні розпитували наші кореспонденти, а ще дізнавались на що він направлений.

Фронт-офіс комунального підприємства "Бюро технічної інвентаризації". Прийом громадян тут проводять у відкритому просторному приміщенні, немає кабінетів. Також для зручності працює електронна черга. Відвідувачі кажуть, що за час його роботи встигли відчути різницю між старим БТІ і новим.
 
Людмила Волкова відвідувачка фронт-офісу
 
Все оформили, все очень квалифицированно, все объяснили и вот я уже документы сдала. Я знаю, что одно слово БТИ и это уже дрожь, как говорится, вызывало. А я вот уже с прошлого года обращаюсь вот сюда, то мне очень нравится.
 
Марина Нєговєлова відвідувачка фронт-офісу 
 
Комфортно, очень хорошо, потому что это вообще небо и земля, будто бы попадаешь в Европу, в другое государство. Поэтому все хорошо, обслуживание отличное, все приветливые и очень классная форма, внешний вид.
 
Але аби зробити сервіс ще кращим - тут запровадили новий проект "Таємний покупець". Аби взяти у ньому участь - потрібно замовити послугу, зателефонувати на номер гарячої лінії Департаменту реєстрації та оцінити роботу спеціалістів.
 
Олег Дробот директор Департаменту реєстрації
 
Нас дуже турбує питання - наскільки оперативно надаються ці послуги, чи виконуються вони у той термін, який передбачений договором, яка якість надання консультацій, які надаються нашими фахівцями. Стати учасником цього проекту може кожен харків'янин, це клієнт нашого підприємства, який телефонує на телефон гарячої лінії, отримує будь-яку послугу у нашому підприємстві. Йому потрібно відповісти лише на декілька запитань стосовно якості надання послуг. І ми будемо заохочувати таких харків'ян, наших клієнтів, які будуть брати участь у такому проекті "Таємний покупець". Наразі ми надаємо безкоштовну кур'єрську доставку готових документів, у майбутньому плануємо всілякі бонуси також впроваджувати в цьому проекті.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу