Количество бюджетных мест для будущих педагогов и инженеров увеличилось. МОН

22 июля 2019, 12:09
 

Педагогів та інженерів в Україні може значно збільшати. Цього року зросла кількість бюджетних місць на вказані спеціалньості. Це пов"язано з тим, що випускників 11 класів цього року значно більше, ніж було раніше, повідомляють у Міністерстві освіти та науки.

((Количество бюджетных мест для будущих педагогов и инженеров увеличилось. МОН))
 
Цьогоріч  кількість місць державного замовлення для вступу на бакалавра на базі 11 класів найбільше зросла для педагогічних, природничих та інженерних спеціальностей. Тож у випускники, які подаватимуть заяви на відповідні конкурсні пропозиції, більше шансів отримати бюджетне місце. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки. 
 
Олег Шаров директор директорату вищої освіти та освіти дорослих МОН 
 
Цього року вперше за тривалий період ми маємо більше випускників 11-х класів, ніж у попередні роки. Так, порівняно з 2018-м зараз їх кількість зросла на 1,5%. Тож відповідно - як того й вимагає закон - цьогоріч було збільшено державне замовлення на бакалаврів. 
 
Зокрема, суттєво підвищилося держзамовлення в галузі знань “Освіта”. Загалом же на педагогічні спеціальності 2019 року виділено майже 8 тисяч місць, найбільше отримала “Середня освіта (українська мова і література)” - 976 місць. У профільному міністерстві також нагадали ключові дати завершення вступної кампанії. 
 
Олег Шаров директор директорату вищої освіти та освіти дорослих МОН 
 
26 липня вступники будуть знати, чи отримали вони бюджетне місце в омріяному виші, і у випадку позитивного рішення до 31 липня вони повинні будуть принести оригінали документів до закладів для зарахування. 1 серпня відбудеться зарахування на бюджет, з цього ж дня починається оприлюднення списків на контракт. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу