Геннадий Кернес показал ночной сад Шевченко после реконструкции

19 июля 2019, 14:00
 

Модерновий, зелений, із новими локаціями для відпочинку. Все це про сад Шевченка після маштабної реконструкції. Відео цієї краси із висоти пташиного польоту у нічний час показав Геннадій Кернес на своїй сторінці у Фейсбук. А харків'яни миттєво відреагували - дали оцінку зробленому.

Він став доступним для люей лише кілька днів тому, але вже встиг стати ще однією родзинкою Харкова, куди щодня сходяться десятки тисяч харків"ян та гостей мегаполісу. Ввечері оновлений сад Шевченка взагалі немов оживає. Те, як вночі виглядає головна перлина саду - кількарівневе озеро з фонтанами та водоспадами на своїй офіційній сторінці показав міський голова Геннадій Кернес з коротеньким коментарем " НЕ МОЖУ НЕ ПОДІЛИТИСЯ".  
 
За лічені години публікація з відео саду Шевчекнка, знятого з висоти пташиного польоту зібрало кілька тисяч "лайків" та коментарів. В них користувачі соцмереж дають свою оцінку роботі міста, будівельників та озеленювачів, які займалися реконструкцією третьої черги саду Шевченка. 
 
Катерина Панова
 
Красивенный фонтан. Ухоженный парк, шикарные газоны и клумбы. Харьков лучший город в Украине! Спасибо мэру!
 
Оксана Немцова 
 
Геннадий Адольфович, Вы войдёте в историю Харькова!
 
Ірина Корх 
 
Была в дневное время суток и получила самые неизгладимые впечатления! Но не могла даже подумать, что есть такое продолжение!!!!! Беру всех своих и еду вечером!
 
Ірина Фідакова 
 
Какой у нас чудесный город, сколько красивых ухоженных парков, спасибо, вы лучший мэр!
 
Вікторія Соломка 
 
Парк стал мегакрутым!!! Весь в зелени, красивые деревья, много лавочек. За воду, фонтаны, каскады вообще молчу-бомбезно. Ещё в том году парк был такой жалкий. Привезла маму показать красот, смотрит, вообще ничего не поймёт, куда попала...а что там было раньше?? Парк Горького, парк Шевченко, Саржин Яр, визитная карточка города!! Бомбезные!! Спасибо за такую красоту!
 
Карина Бєлова
 
Просто волшебное место!!!! Хожу туда как зачарованная!!!! Просто невероятно!!! Считаю наш Харьков самым красивым городом Украины!!!!
 
Щоб харків'яни змогли побачити сад Шевченка таким як зараз, робочі працювали не один місяць. І в прямому сенсі сад практично перебудували. Повністю замінивши всі комунікації, не завдаючи шкоди сторічним деревам. Розширили  пішохідку зону. Сад максимально освітили. Висадили більше півтисячі молодих дерев різних порід. А захаращенний рів перетворили на озеро з живими лебедями. Як зазначив міський голова Геннадій Кернес, це всього лишень частина маштабного проекту з реконструкції саду Шевченка. Далі справа з  ділянкою біля дельфінарію з виходом на вулицю Клочківську. Ну і "крапкою" стане Харківський зоосад, аналогів якому не буде в жодному з українських міст.     

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу