Абитуриенты должны уточнить информацию относительно 5 тысяч электронных заявлений

19 июля 2019, 14:41
 

Досягнуто екватору вступної кампанії. За данними Міносвіти вступники вже подали до вишів понад мільйон сто тисяч заяв. Серед найпопулярніших спеціальностей, які обирають абітурієнти "Право", "Філологія", "Менеджмент", "Середня освіта" та "Комп’ютерні науки". Вцілому, як зазначають в профільному міністерстві, вступна кампанія триває в штатному режимі, але виникають час від часу і питання.

Екватор вступної кампанії. У Міносвіти звітують, понад мільйон заяв про вступ до вишів і ще майже 160 тисяч зареєстрованих електронних кабінетів. Щоправда тут виникли деякі питання, які потребують з"ясування, на що і звертають увагу випускників фахівці. 
 
Наразі в 5 тисячах зареєстрованих електронних заявах встановлено статус «Потребує уточнення». Цей статус означає, що заяву прийнято до розгляду вишем, але вона потребує уточнення, оскільки є некоректні дані. Якщо у вступника виникають запитання, яка саме інформація потребує уточнення, то йому треба звернутися до приймальної комісії закладу. Її дані наведені в конкурсній пропозиції. 
 
Вцілому ж перебіг цьогорічної вступної капманії у профільному міністерстві оцінюють позитивно, кажуть триває вона в штатному режимі, без системних збоїв, хоча подекуди і виникають ті чи інші проблемні ситуації. Як то трапляються випадки, коли виші несвоєчасно видають дипломи своїм випускникам, щоби вони могли вільно обирати заклади для продовження навчання. А це, зауважують, неприпустимо. 
 
Наразі у нас є невелика кількість звернень щодо затримки видачі дипломів бакалавра та молодшого спеціаліста. Останню добу-дві ми отримуємо відповіді, що всі проблеми вирішено, але, тим не менш, скарги є. Обмежувати право вступника подавати документи на вступ до інших вишів є недопустимим і неприйнятним. У попередні роки ми, на жаль, бачили випадки, коли документи затримували, щоб людина мала можливість продовжити навчання тільки у цьому закладі. Такі ситуації будуть розглядатися з боку Міністерства, причому досить нетолерантно, оскільки це є обмеженням прав випускника. 
 
А ще у Міносвіти нагадують, що реєстрація заяв вступників до вищих навчальних закладів завершується о 18-й годині 22-го липня. Натомість радять не тягнути до останнього, оскільки кожна заява проходить перевірку в приймальній комісії, можуть виникнути питання, на з'ясування яких потрібен час. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу