Синоптики рассказали, какая погода будет до конца лета

16 июля 2019, 14:58
 

Найближчім часом українці можуть сховати парасольки та діставати літній одяг. Синоптики розповіли, що погода наприкінці липня буде спекотною та сухою. А от перших заморозків варто чекати вже наприкінці вересня.

Друга половина липня, а також серпень цього року в Україні очікуються спекотними й без опадів із похолоданням наприкінці останнього місяця літа. Про це повідомляють синоптики Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС.
 
Вазіра Мартазінова синоптик
 
Загалом можна сказати, по всій території України слід очікувати спекотний та сухий серпень. Наприкінці серпня зайде холод, й наприкінці вересня - різке похолодання аж до заморозків.
 
Наприкінці липня, приблизно з двадцятих чисел, у більшості областей України очікується підвищення температури повітря. У серпні температура в окремі дні може доходити до 30 градусів.За словами експерта, наприкінці серпня також слід очікувати зниження температури повітря до 24-26 градусів, яка зберігатиметься протягом усього вересня. При цьому температурний режим може бути нестійким.
 
Вазіра Мартазінова синоптик
 
Наприкінці вересня може бути похолодання, можливо навіть до заморозків. 
 
А от завтра, 17 липня на сході України очікується до +26...+29 градусів, але під час дощу тимчасово свіжішатиме.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу