Последние штрихи. Сад Шевченко готовят к открытию

15 июля 2019, 17:03
 

Він зміниться до невпізнання та стане тим місцем, куди хочеться приходити знов і знов. Все це про сад Шевченка. Невдовзі всі побачать його велич та красу після проведенної реконструкції.

Останні штрихи перед масштабним відкриттям. Вже зовсім скоро харків'яни зможуть побачити його у всій красі. Сучасний і по-європейськи неповторний сад Шевченка. Зараз над цим працюють десятки бригад. 
 
Шляховики завершують свій комплекс робіт з асфальтування. Кажуть, алей і доріжок, якими можна буде прогулятися в затінку багатовікових дубів стане в оновленому саду Шевченка набагато більше. А самі пішохідні доріжки стануть немов обрамленням чисельної кількості зелених газонів.
 
Олексій Карпушенко начальник ділянки КП "Шляхрембуд"
 
Сделано уже за 3 года порядка около 20 000 квадратных метров асфальта, уложено на дорожках. И ещё за эти 3 дня планируем уложить около 6 000 квадратных метров асфальтобетона. Тротуары стали нести большую нагрузку, это предусмотрено для технологического транспорта, который будет обслуживать. Те же машины уборочные, поливалки, "зелёнщиков" машины. И плюс полированный борт смотрится более красиво, он более подчёркивает сам тротуар. 
 
Серед локацій, що прийдуться до душі як містянам так і гостям Першої столиці стане каскад озер біля центрального входу до зоопарку. А також такі "green art-zone project" як арка закоханих, а також ось ця локація, що має назву "Лабіринт". 
 
Андрій Дронь заступник директора СКП "Харківзеленбуд"
 
Это мы подсмотрели у наших европейских соседей, у них подобное есть, но, может, ниже ростом. Здесь мы использовали более высокорослые деревья, около 2 метров высотой. Высадили здесь граб, около 300 штук и получился у нас такой уголочек в саду Шевченко. Такая живая изгородь. Да, такая и для прогулки и можно пофотографироваться тоже красиво. 
 
Комунальники впевнені, що після проведенної масштабної реконструкції сад Шевченка стане одним із улюблених місць відпочинку та зустрічей. Місцем, куди хочеть приходити знов і знов.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу