Горсовет: за 4 года новые стадионы появились в 50% харьковских школах

15 июля 2019, 15:14
 

Тим часом у районах Харкова тривають роботи з оновлення спортивної інфраструктури. Якщо підбити підсумки чотирьох останніх років, то нові стадіони місту вдалось звести у половині шкіл мегаполісу.

Мікрорайон П'ятихатки. Територія 62 школи. Саме тут місто зводить новий сучасний багатофункціональний стадіон. Один з тих, що цьогоріч потрапив до міської спецпрограми з покращення інфраструктури для школярів.   
 
Костянтин Курашов начальник управління з питань фізичної культури і спорту
 
В состав комплексного стадиона входит большое футбольное поле 22/42 м. Это баскетбольная площадка, 4 стритбольных площадки. Площадка для игры в волейбол. Дорожку мы в этом году изменили. Мы начали делать асфальтированную дорожку по просьбе образования. Так же яма для прыжков и универсальный гимнастический комплекс со стритворкаутом для занятия детей гимнастикой.     
 
Наразі роботи з оновлення стадіону в 62 школі вже на фінішній прямій. Залишилося засіяти газонну траву, навести останні штрихи на спортмайданчиках, встановити сітку на баскетбольному та волейбольному полях. Іншими словами мінімум, щоб можна було справляти входини. Тому дітлахи мікрорайону вже охоче випробовують все на зручність. 
 
Єва школярка 
 
Мы почти каждый день сюда ходим. Мы еще ходим сюда вечерами, когда мой папа занимается тут волейболом. Катаемся на роликах и лазим на турниках. Нам тут очень нравится.
 
Паралельно роботи з оновлення спортивної інфраструктури для школярів та вихованців дитячих садочків ведуться ще на 24 об'єктах. Як повідомили у міській раді, завершити все планують в строк. 
 
Костянтин Курашов начальник управління з питань фізичної культури і спорту
 
В этом году у нас планируется реконструкция 21 стадиона школьного и реконструкция в четырех садиках. На сегодняшний день у нас практически готовы, это на 90% в 9-ти школах. До первого сентября мы планируем сдать 17 школ, а остальные школы по мере финансирования мы сдадим до 1 октября.
 
Якщо оцінювати обсяги робіт за останні чотири роки, зауважили чиновники, то завдяки програмі з розвитку спортінфраструктури,  нові стадіони, європейського зразка, місту вдалось відновити у 50% харківських шкіл. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу