ЦИК отстранила кандидатуру Александра Куницкого от предвыборной гонки

12 июля 2019, 17:05
 

Мінус один. Центрвиборчком відхилила одного з кандидатів у народні обранці від виборів. Мова про Олександра Куницького, який балотувався до Парламенту на одному з округів у Харкові і минулого тижня встиг вляпатися у скандал з подвійним громадянством.

Мінус один кандидат в народні обранці. Центральна виборча комісія ухвалила рішення скасувати реєстрацію кандидата в народні депутати від партії "Слуга народу" Олександра Куницького.
 
Тетяна Сліпачук голова ЦВК 
 
До повноважень ЦВК віднесено здійснення перевірки наявності / відсутності обставин, які позбавляють людину, висунутого кандидатом у народні депутати України права бути обраною депутатом відповідно до ст.9 Закону "Про вибори народних депутатів України", що і мало місце. Підставою для скасування реєстрації стало відсутність Куницького на території України визначений проміжок часу за останні 5 років перед виборами, як того вимагає закон.
 
Сам Олександр Куницький зазначив, що весь цей термін був у службових відрядженнях. Щоправда, документів, які б це доводили не надав до ЦВК.
 
Євген Радченко заступник голови ЦВК 
 
Громадянин України не був на території України 264 дня, однак при цьому не зміг підтвердити належним чином, що він у відрядженні. От і все. Це важлива річ. Закон говорить нам про те, що особа може бути на лікуванні за направленням відповідного лікувального закладу, на навчанні, у відрядженні - це повинно бути якимось чином підтверджено. У своєму рішенні ЦВК спиралася на дані Державної прикордонної служби. Орган спецпризначення надав інформацію про перетин кордону Куницьким і терміни його перебування за межами України.
 
Олександр Куницький, який балотувався у Харкові на одному з округів, за свою передвиборчу кампанію встиг потрапити ще в один гучний скандал. Кандидата від партії "Слуга народу" запідозрили в подвійному громадянстві. Минулого тижня у Центрвиборчкомі повідомили, що їм були передані документи від компетентних державних органів, які підтверджують, що кандидат від команди "ЗЕ" одночасно є громадянином України і держави Ізраїль. Тоді інформація викликала не аби який резонанс та обурення у громадських діячів та інтернет-спільноти. 
 
Більше того, журналісти знайшли в інтернеті відео, датоване 2014 роком. Воно оприлюднено одним з блогерів. На ньому кандидат від "Слуги народу" Олександр Куницький сам підтверджує, що знаходиться в Ізраїлі і готується складати присягу для проходження служби в ізраїльській армії.
 
Олександр Куницький 
 
Передаю тебе привет из Израиля. У нас всё хорошо, хорошее море, погода. Вот это истинный патриот приехал в армию, сейчас получит комплект формы, торжественно под гимн. Слава Украине и слава Израилю! Короче чтобы прошёл всё быстро, легко и без каких-либо происшествий. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу

- фильмы в кинотеатрах Украины