Харьков приступил к разработке концепции по улучшению жизнеобеспечения города

12 июля 2019, 15:35
 

Харків може стати провідним містом у Східній Європі в питанні правильно вибудуваної концепції роботи міста, що позиціонує себе як Розумне та Безпечне місто. Наразі Харків тав до розробки концептів, що наблизять мегаполіс до мети. Працюватимуть з провідними партнерами.

city.kharkov.ua

city.kharkov.ua

Повне переформатування та перезавантаження роботи та життя півторамільйонного міста. Саме над цим мерія працюватиме протягом наступних кількох років, зазначив перший віце-мер Ігор Терехов. Новації торкнуться буквально всіх сфер і всіх напрямків. І в цьому питанні мегаполісу допоможе компанія зі світовим ім"ям. Наміри про співпрацю та партнерство Харківська міська рада закріпила, підписавши угоду. 
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови 
 
Впервые в Украине мы начали работу. Работу города с компанией  Huawei. Мы сегодня имеем уникальную возможность для первого проекта в Украине по созданию концепции "Smart city". Эта концепция затрагивает абсолютно все направления жизнеобеспечения города Харькова. Как наши коммунальные предприятия, абсолютно всех направлений так, конечно, и все департаменты и всю действительно жизнедеятельность города Харькова. Первым этапом мы хотим рассмотреть несколько концептов. В том числе и концепт создания "Безопасного города", о котором мы говорили уже много. Это установка камер видеонаблюдения. Это создание безопасного дорожного движения. Это правильное распределение транспортных потоков и оптимизация транспортных потоков. Поэтому для создания этой глобальной системы нужно время, нужны усилия и нужно приложить как финансовые так и людские затраты. Об этом мы и разговаривали с компанией "Huawei".
 
Сама робота над створенням концептів стартує вже від сьогодні. Партнери Харкова готові надати свої кращі ідеї та напрацювання. По факту, реалізувавши задумане, зазначили партнери мегаполісу, Харків може стати прикладом розумного та безпечного міста не лише для України. 
 
І Джоу представник Huawei Ukraine
 
Те, що ми плануємо реалізувати разом з вами тут, у Харкові, це буде найуспішніший проект з реалізації "Смарт сіті" - "розумного міста" у всій Східній Європі. 
 
Головна умова, що була закріплена під час підписання угоди, це повна конфіденційність. Те як Харків та компанія  реалізовуватимуть проект, буде під "грифом секретності" як для інших компаній так і для інших міст, зазначив перший віце-мер. 
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови 
 
Все направления будут завязаны в общую концепцию "Смарт сити". Huawei всего лишь одна из компаний. Они были первыми, они предложили нам это и мы сегодня работаем над концепцией. Это даст, первое, систему безопасности. Второе, это правильный засчет потоков как финансовых, бюджетных, так естественно, это будет влиять на определенную систему тарифов. Это и оптимизация тарифной политики , это правильное выстраивания всей системы как коммунальных услуг так и транспортных услуг, так и обеспечивающие жизнедеятельность услуг.
 
І програмне забезпечення , зазначили у міській раді, буде лише частиною роботи над створенням концепту та втілення системи у життя. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу

- фильмы в кинотеатрах Украины