Юлия Светличная провела прием граждан в региональном филиале «Укрзалізниці»

11 июля 2019, 18:36
 

Юлія Світлична провела прийом громадян у регіональній філії «Укрзалізниці». До голови Харківської облдержадміністрації звернулись працівники з різних підрозділів Південної залізниці, які підіймали питання зі сфер соцзахисту, транспорту та охорони здоров’я.
   
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації 
 
Ми заслухали з вами біля 15-ти людей, які звернулися з різними проблемами. Здебільшого проблеми стосувались здоров'я і дійсно, велика кількість людей, які звертаються за допомогою до лікарів мали обізнані тим, що в області існують програми, які безкоштовно надають суглоби людям, які за рахунок обласних коштів, також можна поставити собі і кардіостимулятор і багато, чого іншого ми закладаємо в обласний бюджет для того, щоб мінімізувати витрати людей, мешканців Харківської області. 
 
Усі звернення розгляне профільна обласна комісія з надання одноразової матеріальної допомоги. Крім того,  Юлія Світлична також додала, що частину питань вирішують обласні програми, і про це пацієнтів мають інформувати лікарі. До того, заявники звертались з проблемами у сфері житлово-комунального господарства.   
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації 
 
Було декілька звернень по налагодженню комунальних мереж, також про оновлення комунальної техніки в містах обласного значення Харківської області. Ми будемо приділяти увагу і в подальшому  ремонтам доріг, ремонтам інфраструктури. всі питання сьогоднішні, які були розглянуті - взяті на особистий контроль керівниками департаментів. І якомога швидше прошу всіх опрацювати зазначені питання, які були сьогодні озвучені і допомогти людям.
 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу