В Харькове вовсю ведётся работа по подготовке к работе школ и детсадов в новом учебном году

9 июля 2019, 14:03
 

Повним ходом триває підготовка до нового навчального року. І це в країні питання №1. З його розляду сьогодні була проведена селекторна нарада, в якій взяли участь всі регіони і міста України, які тримали відповідь стосовно вже проведеної роботи і запланованих заходів.

Підготовка до функціонування Нової української школи, оновлення її матеріально-технічної бази, забезпечення місцями в дошкільних закладах, а також розвиток системи профтехосвіти і інклюзивного простору - це основні питання, яким була присвячена всеукраїнська нарада під головуванням прем"єр-міністра України. Зауважень до роботи міста Харкова в цьому напрямку не було. адже, як зазначає директор Департаменту освіти Ольга Деменко, на сьогодні підготовчий процес закладів освіти до нового навчального року ведеться повним ходом.   
 
Ольга Деменко директор Департаменту освіти Харківської мської ради
 
Получено серьёзное финансирование из госбюджета, город выделил почти 10 миллионов на материальное обеспечение Новой украинской школы - это закупка мебели, дидактических материалов, компьютерного оборудования. Сразу хочу сказать, нами освоено уже 50% финансирования, т.е не вызывает опасений, что к 1 сентября первые классы будут обеспечены всем необходимым для обучения в школе. 
 
А щодо забезпечення малюків місцями у дитсадках то і це питання вирішується. За останні 8 років у Харкові було відкрито 26 нових садків. І цей рік не є виключенням буде відкрито ще два нових дошкільних заклади і 15 додаткових груп у вже діючих. Крім того в планах закупівля двохсот одниць технологічного обладнання, ремонт покрівель у 164-х школах і продовження роботи із встановлення ігрових майданчиків та реконструкції стадіонів. 
 
Ольга Деменко директор Департаменту освіти Харківської мської ради
 
Устанавливаются новые детские площадки в детских садах, их уже установлено 64, будет установлено ещё 20. На 1 сентября в каждой второй школе города Харькова будет современный школьный стадион. Сейчас стадионов у нас уже сделано 76 и ещё 22 будет сделано к началу учебного года. Мы начали подобный процесс и в детских садах. Сейчас 10 детсадов имеют свои министадионы и ещё 5 министадионов появятся в этом году. Работа огромная. Конечно город уделяет первостепенное значение работе учебных учреждений.  
 
І головне, зазначає Ольга Деменко, є результат. Харківські школярі показали найкращі досягнення у Всеукраїнських турнірах, олімпіадах і конкурсах Малої академії наук і на сьогодні займають перші позиції серед міст і областей країни. Більш того саме харківська випускниця стала рекордсменкою склавши всі три тести ЗНО на 200 балів.   
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу