В МОН урегулировали порядок проведения ВНО в 2020 году

8 июля 2019, 13:01
 

Поки випусники цього року обирають виші, міністерство овіти затвердило порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Зокрема, учні мають обрати 4 предмети для складання тестів. А результати з декількох дисциплін можливо буде зарахувати до державної підсумкової атестації.

У 2020 році зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з 21 травня до 17 липня. Наказ про це виданий Міністерством освіти і науки України.  Відповідно документу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести не більше ніж з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів. Випускникам 2020 року, а також учням закладів профтехосвіти та слухачам вишів, які 2020 року завершать здобуття повної загальної середньої освіти, результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів зарахують як результати державної підсумкової атестації. 
 
Ці учасники мають обов’язково скласти:
 
- українську мову і літературу;
математику або історію України (на вибір учасника);
- ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова). 
 
Випускники, які бажають, щоб результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови їм було зараховано як оцінку за державну підсумкову атестацію, і вивчають цю мову на рівні стандарту, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань рівня стандарту. Випускники, які вивчають іноземну мову на профільному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня. Крім того, результати ЗНО з української мови і літератури, математики або історії України можуть зараховуватися як результати атестації для студентів закладів вищої освіти, які повторно складають атестацію у формі ЗНО.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу