Документы о среднем образовании без печати - действительны. МОН дает разъяснения абитуриентам

5 июля 2019, 14:49
 

У тих, хто вже визначися з професією, виникають інші питання. Один із прикладів: чому на документах про середню освіту немає печатки та чи є вони дійсними. Міністерство освіти та науки зреагувало на цей запит та дало роз'яснення.

Школа не зобов'язана ставити свою печатку на документи про освіту, свідоцтва та додатки. Тобто без неї ці папери також є дійсними та приймаються до вступу. Такі роз'яснення дає Міністерство освіти та науки на офіційному сайті. Адже багатьох випускників турбує питання чому в деяких школах  документи видають із печаткою, а в інших - ні. 
 
Технічні описи документів про освіту затверджені наказом Міністерства освіти і науки від 04.02.2014 № 97.  Відповідно до змін, внесених 2018 року, описи не містять вимог щодо наявності печатки закладу освіти на документі про освіту, що виготовляється як на основі фотокомп’ютерних технологій (свідоцтво), так і поліграфічним способом (додаток до свідоцтва). Так само зображення печаток відсутні на зразках документів про повну загальну середню освіту, затверджених наказом МОН від 16 жовтня 2018 р № 1109. 
 
Тобто школа не повинна ставити свої печатки на ці папери. Крім того, в них і немає потреби, зауважують у МОН. Бо інформація про всі видані документи про освіту, свідоцтва та додатки містяться в Єдиній державній електронній базі з питань освіти. І перевірити їх достовірність можна в один клік.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу