Ремонт дороги на Лозовую идет полным ходом: Юлия Светличная проверила роботы дорожников

5 июля 2019, 13:47
 

Дорогу до міста Лозова відремонтували на 50%, а об"їздну на 35. Голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична особисто ознайомилася з перебігом робіт. Крім того очільниця області поспілкувалася з місцевими громадами та заслухала доповіді керівників дорожніх служб регіону.
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації 
 
Харків – Мерефа – Лозова – Павлоград – це одна з найбільш зруйнованих доріг в області. Люди багато років чекали на її ремонт. Багато років чекали, а робіт не було, ми робимо все навпаки, і окрім капітального ремонту цієї дороги, будуємо об"їздну дорогу вздовж міста Лозова. Все йде за графіком, максимальні темпи.
 
Керівниця області відзначила, що дорога на Лозову стане 4-ю великою магістраллю регіону, що буде повністю відремонтована. Наразі ж вже комплексно відновлені автошляхи до Донецької, Луганської та Сумської областей. Крім того, Юлія Світлична акцентувала увагу дорожників на безумовній вимозі контролювати як якість робіт, так цільове використання коштів.
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації 
 
Тут є представники силових структур і органів і я також прошу звернути увагу на те, щоб цільове використання коштів було дотримано. Не заважати будівництву дороги, а використати всі можливості, щоб усе фінансування було використано за призначенням. - Зрозуміло!. - Я на цьому наголошую і сподіваюсь, що всі мене почули.
 
Загалом, за інформацією Юлії Світличної, цього року на Харківщині ремонтні роботи проведуть на близько 100 дорогах – як державного, так і місцевого значення.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу