Пациент может изменить свой номер телефона в декларации с врачом по упрощённой схеме

5 июля 2019, 13:43
 

Майже 28 мільйонів українців обрали свого лікаря, а значить підписали з ним декларацю щодо медичного супроводу. А от щоби пацієнтам було простіше, у разі необхідності, надати свої змінені данні, як то наприклад номер телефону, у МОЗ, на сайті Національної служби здоров"я, відкрили для того спеціальну онлайн форму .

Декларація про вибір лікаря - це саме той документ, що підтверджує вибір пацієнта отримувати послуги первинної медичної допомоги саме в цього фахівця. Ооформлювати декларацію, кажуть у профільному міністерстві, необхідно належним чином, або за документами, або за номером телефону, щоби можна було ідентифікувати особу пацієнта. Втім іноді виникають ситуації, коли самому пацієнту номер телефону в електронній системі, вказаний при поданні декларації, необхідно змінити. Щоби зробити це було простіше у Мінохорони здоров'я розробили відповідну онлайн систему.  
 
Зверніться до Національноюї служби здоров'я України з запитом на зміну методу автентифікації. Відтепер це можна зробити за спрощеною процедурою - через онлайн форму Служби. За поданим запитом НСЗУ змінює налаштування в електронній системі і з’являється можливість оновити номер телефону. Протягом декількох днів після подання запиту чи пізніше прийдіть на прийом до свого лікаря та подайте нову декларацію з внесенням актуального номеру телефону пацієнта. 
 
І вже на цей номер надійде смс з кодом для підтвердження того, що телефон належить особі, котра підписує декларацію. А далі саме цей номер буде використовуватись для отримання повідомлення з номером та кодом підтвердження електронного рецепту на лікарські засоби за програмою “Доступні ліки”. 
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу