В Харькове по-умному будут вывозить твердые бытовые отходы

3 июля 2019, 14:55
 

І ще про плани міста. Повний моніторинг наповнюваності контейнерів, правильна логістика. Харків переходить на "розумне" вивезення сміття.

Розумні контейнери та раціональне розподілення ресурсу. Саме так незабаром у Харкові вивозитимуть тверді побутові відходи. За всім слідкуватимуть за допомогою цифрових технологій та відповідних датчиків. Всі деталі проекту розробники програмного забезпечення обговорили з першим віце-мером Ігорем Тереховим.   
 
Дмитро Дудченко  менеджер з проектів компанії "Vodafone Україна"
 
Мы предлагаем интеллектуальную систему сбора отходов, которая помогает осуществлять учет - мониторинг локаций и степень наполнения контейнеров, создавать и редактировать маршрутные листы, контролировать статус их выполнения. Анализировать и оптимизировать процесс их утилизации.
 
Для Харкова, який працює над концепцією "розумного міста", зазначив перший віце-мер Ігор Терехов, перехід на такий формат  вивезення сміття вкрай важливий. З урахуванням того, що мегаполіс будує перший в Україні надсучасний сміттєпереробний комплекс в Дергачах, буде логічним вибудувати правильну логістику вивезення відходів. Від втілення задуманого плюси отримає як підприємство так і самі жителі Харкова.    
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови 
 
Мы сможем экономить порядка 30% затрат. Для нас это очень важно. Это очень важно для людей. Если мы сегодня сможем воплотить в жизнь этот пилотный проект, то естественно харьковчанам будет более комфортно жить и харьковчанам. Можно будет меньше платить по тем затратам, которые сегодня они несут. Прежде всего оптимизация маршрутов, второе -  наполняемость контейнеров, там будут стоять специальные датчики и при наполняемости будут сигнализировать о том, что этот контейнер нужно вывозить. 
 
Проект, що може стати проривом для України в питаннях поводження з твердими побутовими відходами, втілити в життя тут, у Харкові, налаштовані вже протягом найближчих місяців.
Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу