Мураев вызвал Бойко на дебаты

24 июня 2019, 16:23
 

Настав час зривати маски. Народний депутат України Євгеній Мураєв зробив пост на своїй офіційній сторінці в мережі фейсбук. Там він написав, що на кожній зустрічі люди задають йому одне і теж питання: чому політсила "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" не об'єднується з партією Медведчука-Рабиновича-Бойко? Політик зазначив, що у нього є на це відповідь і навіть не одна. За словами політика не можна бути разом з тими, хто привів до влади Порошенко і намагався залишити його на другий термін.

Перший номер у cписку нової політичної об'єднаної політсили "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" народний депутат України Євгеній Мураєв звернувся до політика Юрія Бойка. Нардеп зазначив, що він знає чого той боїться до тремтіння. Це, говорить, не всім відома справа про "Вишки Бойка". У той справі, за словами Євгенія Мураєва, Бойко разом з Генпрокурором Юрієм Луценком переклав всю вину на своїх підлеглих. Юрій Бойко боїться іншого, правди, правди про змову у Відні, за часів експрезидента Петра Порошенка. А зараз, каже Євгеній Мураєв, Юрій Бойко віддав половину свого політичного списку спільникам колишнього глави держави.
 
Євгеній Мураєв народний депутат України
 
Так же вы стали "ширмой" для таких нацистов как Кива. Не только я, всё общество требует от Вас ответа на эти вопросы. Я вызываю Вас на публичные дебаты. Чтобы люди узнали правду о Вас и почему мы никогда не объединимся с такими политиками как Вы и Порошенко. На любом канале, в любой день. У Вас неделя! 
 
Перший номер у cписку нової політичної об'єднаної політсили "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"  народний депутат України Євгеній Мураєв надав можливість Юрію Бойко самостійно обрати час та місце зустрічі для проведення дебатів. Час пішов.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу