В Харькове - XI Международный туристический форум

24 мая 2019, 16:17
 

У Харкові стартував XI Міжнародний туристичний форум. В цьому році захід зібрав рекордну кількість учасників, які візьмуть участь у конференціях, панельних дискусіях та обговореннях у сфері туризму.

54 делегації, в тому числі 35 іноземних із 21 країни світу. У Першій Столиці - одинадцятий міжнародний туристичний форум "Харків- партнерство у туризмі". Серед почесних гостей -  представники Всесвітньої туристичної організації - міжнародної організації ООН в галузі туризму та Всесвітньої федерації туристичних міст, в яку входять 50 мегаполісів і туристичних центрів світу.   
 
Іван Ліптуга  радник першого віце-прем'єр-міністра України, президент Національної туристичної організації України
 
Сегодня представлена всемирная федерация туристических городов и это знак того, что Харьков замечен и Харьков входит в число международных туристических центров. Для Украины Харьков безусловно является, крупнейшим, важнейшим центром, не только научным, образовательным и промышленным, но и туристическим городом. И последние годы мы занимаемся тем, что продвигаем Харьков, как и другие города Украины, как на международных выставках в самой Украине, так и на международных выставках в других странах.
 
У планах Всесвітньої федерації туристичних міст, зазначають його представники, розвивати співробітництво з Харковом аби підвищити статус міста на міжнародному рівні.   
 
Саша Станге заступник директора всесвітньої федерації туристичних міст 
 
Я вперше в Україні і, як на мене, це дуже знаково, що я відвідав не Київ, а Харків. за 24 години перебування в Україні, в місті Харкові, я переконався, що це те місто, яке я особисто буду рекламувати для своїх міст, для своїх колег і для інших організацій. Мені сподобалася ефективна робота аеропорту, хороші вулиці, чисте місто, зелений громадський транспорт, а й місто саме зелене, сквери, парки, новий зоопарк для мене це вагомі причини, що б сюди повернутися.
 
Так, за статистикою, за минулий рік Першу Столицю відвідали майже півтора мільйона закордонних туристів та п'ять мільйонів жителів України. Втім у міськраді зазначають, продовжуватимуть працювати,  аби наблизити Харків до статусу туристичної столиці України. Міськрада на чолі з мером  працює над низкою проектів, які згодом стануть туристичними родзинками міста для того, щоб привабити ще більшу кількість гостей. Так до відкриття готується пам'ятка в центрі міста - сад Шевченко.  
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови
 
Мы откроем абсолютно новый сад имени Шевченко, где появится озеро, но уже с совершенно другой философией - это озеро, которое будет с каскадами, где появятся великолепные газоны. на которых можно будет, кроме того, что ими наслаждаться, можно будет и полежать так, как в Европе. Насладиться, действительно, той великолепнейшей аурой, которая будет царить в саду Шевченко - а это самый центр города Харькова. 
 
І це, додає Ігор Терехов, не єдиний проект, який наразі реалізується у Першій Столиці.  
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови
  
Кроме того, мы приступили к осуществлению самого амбициозного проекта, который был за историю города Харькова - это полная реконструкция Харьковского зоопарка. Мы планируем через год -полтора закончить полностью эту реконструкцию - это действительно, совершенно уникальный проект, потому что он дает абсолютно новую философию  зоопарку. Таких зоопарков, которые мы сегодня строим, хочу сказать, что один-два в Европе и не очень много в мире.
 
Крім того, у Харкові продовжуються роботи з будівництва найбільшого фонтану, "сухого фонтану", що розташується на площі Свободи. 
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови
 
Было принято нами решение, о том, что здесь рядом будет размещен фонтан, так называемый сухой фонтан. Мы сегодня работаем над этим - и это тоже будет одна из изюминок города Харькова.
 
Також у рамках туристичного форуму відбулось підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Харківською міською радою та Промислово-інноваційною палатою Ізраїль-Україна.

Подписаться на ТВ-проекты

Поиск по архиву:

ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу